ot

Hasiok.

Zmiany w życiu - studium przypadku Victoriusa Wspaniałego I

przez carmen.s 25 lis 2014, 21:53
Jak to mówią, przed każdym świat stoi otworem, tylko nie przed każdym tym samym.
No ale, kibicuje Ci Victorius17, gratulacje abstynencji i rzucenia nałogu.
Yeah, blowfishing this up.

przez Absinthe 25 lis 2014, 21:59
Jak to mówią, przed każdym świat stoi otworem,

Przypomniało mi się takie powiedzenie:"Optymista twierdzi ze świat stoi do niego otworem,pesymista wie co to za otwór " :mrgreen: :mrgreen:
Niejmniej,powodzenia w walce i szacun za to,co już udało się wywalczyć.
Ostatnio edytowano 27 kwi 2015, 23:16 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono cytowanie
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Victorius17 25 lis 2014, 21:59
Dzięki Carmen :)

I pozostałym którzy się dopisują również dzięki :) .

Postanowiłem, że względem siebie będę uprawiał propagandę sukcesu :) . Porażki schodzą na dalszy plan :) .

-- 26 lis 2014, 20:44 --

Znów łapię doła. Zastanawiam się nad tym czy ja kiedykolwiek poznam dziewczynę, która będzie spełniała moje oczekiwania, które nie są wcale jakieś super wysokie. Niby staram się nie poddawać i stawiam na samorozwój, aby przedstawiać sobą jakąś wartość, ale myślę że to i tak na niewiele się zda i ostatecznie zdechnę samotnie w pustym domu.

-- 26 lis 2014, 21:33 --

Brakuje mi w moim życiu dobrej, kruchej, kochającej istoty, ale co ja mogę dać w zamian? Zryty mózg, kasy na utrzymanie tyle co nic i nudny charakter.

Jestem śmieciem. Nienawidzę siebie. Powinienem zdychać w obozie śmierci zamiast jakiegoś dobrego, uczciwego człowieka.
Victorius17

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wlad Palownik.

przez wiejskifilozof 26 lis 2014, 13:16
Oto prawdziwy tyran ! Poczytajcie o nim,to skóra cierpnie.

przez qazwsx 27 lis 2014, 10:05
O,jak szybko przyszedł spadek formy...

przez Victorius17 27 lis 2014, 17:17
Zrobiłem dzisiaj kolejny krok. Wykonuję plan małymi kroczkami. Kupiłem dzisiaj gaz sprężony do czyszczenia elektroniki. Jutro kolejny krok, ale o tym nie napiszę :D .

Takie spadki formy mam bardzo często. Nie mogę się wyzbyć tego uczucia niższości kiedy zrobię coś źle.

-- 27 lis 2014, 18:57 --

Po powrocie do domu z pracy, cholernie brakuje mi towarzystwa innych ludzi. Siedzę sam w pokoju i albo czytam coś na necie, albo słucham muzyki, albo wymyślam sobie jakieś zadania do wykonania w domu. Na dłuższą metę frustruje mnie to.

-- 27 lis 2014, 19:37 --

UDAŁO SIĘ :) !!! Przeszedłem do dnia 4 w programie treningu 100 pompek :) . Dzień 4 w niedzielę :) . Będzie ciężko...

-- 29 lis 2014, 18:43 --

Miałem dzisiaj kupić jakieś ciuchy i buty na zimę. Nie zrobiłem tego, ale za to zrobiłem masę innych rzeczy :) . Posprzątałem mieszkanie i pozbyłem się starych gratów. Na dzisiaj czuję się spełniony :) . Może jeszcze zaraz spotkam się ze znajomymi :) .
Victorius17

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

przez Aranjani 28 lis 2014, 20:22
nie ten wątek ;)
Ostatnio edytowano 28 lis 2014, 20:24 przez Aranjani, łącznie edytowano 1 raz
Aranjani

przez Arhol 28 lis 2014, 20:24
Aranjani, No fajnie,żarcie funtastyczne,ale co to ma wspólnego z tematem byłych userów :mrgreen: ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Aranjani 28 lis 2014, 20:25
No własnie miała pisac do Ciebie ze mi się watki poprzemieszczały w przeglądarce i zebys usunał:P
Aranjani

Nie potrafię znaleźć partnerki dla siebie

przez singiel30 30 lis 2014, 15:00
Jest to przyczyna mojego pojawiania się na tym forum, choć nie jedyna. Nie wiem czy można z taką sprawą iść do psychologa, a jeśli tak to czy taka wizyta coś da?

Nigdy nie wiązałem się na stałe, zasadniczo też nawet na chwilę nie licząc bardzo krótkotrwałych znajomości [najdłuższa trwałą 4 tygodnie], które można wypunktować na palcach jednej ręki. Nie wiem czy to jest normalne bo mam już 30 lat, nie mam bladego pojęcia o związkach, o tym jak to jest być z kimś itd. Nie wiem czy problem siedzi w mojej głowie czy może zwyczajnie jestem nie atrakcyjny i druga sprawa jestem: bardzo mało towarzyski, nie chodzę na imprezy i zasadniczo nie ufam ludziom.

przez Beatrize 30 lis 2014, 15:06
Jestem: bardzo mało towarzyski, nie chodzę na imprezy

Pewnie z Twoją atrakcyjnością jest w porządku, tylko nie masz okazji poznać kogoś odpowiedniego z powodu zamykania się w domu i braku zaufania do ludzi.
Ja uważam że do psychologa można iść z każdą sprawą, która przeszkadza w życiu.

przez singiel30 30 lis 2014, 15:37
No dobrze, ale czy po rozmowie jednej czy drugiej psycholog wyłoży mi rozwiązanie na tacy? Jak to wygląda.

Co do atrakcyjności, to mam wątpliwości bo kiedyś próbowałem wielokrotnie się umawiać i raczej mało która dziewczyna chciała się ze zemną spotkać. Jeśli chodzi o atrakcyjność to nie myślę tu o wyglądzie raczej, ale o sprawy takie jak: ciekawy/fajny charakter, umiejętność stawiania sobie celów w życiu i ich realizowania, zaradność życiowa - takie rzeczy które są istotne w długiej perspektywie czasowej.

przez wysłowiona 30 lis 2014, 15:48
Był tutaj na forum chłopak, któremu pomogła któraś szkoła podrywania ;) Zawsze możesz tak spróbować, chociaż wiem, że większość osób Ci odradzi. Ale według mnie to dość dobra szkoła zawierania kontaktów, radzenia sobie z odrzuceniem i takie tam.

Tak jak koleżanka wyżej napisała, możesz iść do psychologa zawsze gdy czujesz, że potrzebujesz takiej pomocy. A jeśli Ci to wpadło do głowy, to pewnie nie bez przyczyny.

Ważne, żebyś zrozumiał, że to pewnie jest kwestia Twojego nastawienia, które z pewnością możesz zmienić. Wiesz, największy przystojniak nie znajdzie dziewczyny, jeśli nie wychodzi do ludzi, nie stara się ich poznać , zaufać. Więc warto wykonać kilka prostych kroków, nic skomplikowanego i trudnego. Na przykład wyznaczyć sobie cel, że poznajesz jedną nową osobę tygodniowo i starasz się utrzymywać z nią kontakt, poznawać ją. Następny cel: nie przejmować się porażką, wiele osób Cię nie polubi, bo taki jest świat. Wiele osób okaże się nie być odpowiednimi kompanami w Twojej opinii. Inny cel: znaleźć miejsce, gdzie kontakt z ludźmi jest konieczny - warsztaty, wolontariat, szkolenia, piknik czy piwo w gronie mniej lub bardziej znanych ludzi ;)

przez singiel30 30 lis 2014, 16:10
Wszystko co piszecie jest prawdą, zwiększenie prawdopodobieństwa na spotkanie kogoś jest logiczne i zasadne. A co z kwestią braku doświadczenia? Przykład: ostatnio spotkana osoba skreśliła mnie między innymi dlatego że po poznaniu mnie wiedziała że nic z tego nie będzie. Bo ona ze swoich doświadczeń wie już czego oczekuje, wie co lubi i tak dalej i szybko się tak zorientowała że to nie wypali - mimo że bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Ja w tym momencie nie byłem w stanie tego zweryfikować bo nie wiem jaka osoba by mi najlepiej pasowała, bo nie mam porównań. Dlatego byłem za tym żeby znajomość kontynuować [przecież wszystko było ok!], no ale nie było już takiej możliwości...
Dla mnie byłaby dobra [chyba??] osoba mniej więcej na moim poziomie, tylko w takim przypadku musiałbym skłaniać się w stronę dziewczyn 20-letnich a wolałbym tego nie czynić.

Co do szkół podrywania, to jest to raczej słaby pomysł. Oglądałem takie rzeczy na youtube i raczej mi się to kojarzy z bajerowaniem, a w celu jakim to nie wiem. Raczej nie związku długoterminowego.

Sortuj wg