dubel

Hasiok.

dubel

przez Saanna 22 maja 2012, 16:36
Słuchajcie - ja na citalu miałam tak -
- poty
- podwyższona temp
- leki/panika
- tachykardia / wys ciesnienie
- bezsenność
- mrowienie, uczucie palenia
- zaczerwieniona skóra

Czy to był zesp. serotoninowy- zaden z lekarzy nie powiedzial co mi jest tylko kazal odstawic lek.
teraz zmagam sie z niskim cisnieniem, znów mam lęki (których nie mialam), boję się zasnąć, i teraz cierpie na bezsennośc. nie spalam w sumie ok 7 dni - tzn. spalam, ale bardzo płytko, niespokojnie (a przed lekiem kuźwa takich problemów nie mialam!!!! ) owszem spałam krócej itd, miałam podly nastrój, świat przez syzxbę, ale na boga, nie mialam takich problemów. Jak sobie pomóc. bo cis mam niskie, ale puls szaleje.

ps. babka mi dala ten cital, a ja mialam padaczke. tzn. petit mal, takie male gówno, raz na 10 lat jakies zaburz. swiadomosci, ale bez przesady
Offline
Posty
916
Dołączył(a)
20 mar 2012, 14:54

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Przeskocz do