zaś poległem

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

zaś poległem

przez Lutek 02 gru 2013, 23:55
i wszystko się zjebauo pale 2 dzień w niedziele poległem z lękiem ale po 1 papierosie dziennie ale tak jestem wkurfiony na siebie tak mocno jestem wkurfiony na siebie że nie wiem co, nie wybacze sobie tego do końca życia że wczoraj zapaliłem. Babcia i mama mnie powstrzymywały cały dzień przed zapaleniem (w tym sensie że mnie pilnowałym żebym nie wyszedł z domu żebym szedł pod tesco żeby ktoś odstąpił papierosa, ,raz uciekłem ale mnie mama złapała,2raz mi się udało uciec ale wróciłem się z powrotem bo chęć nie palenia wzięła na de mną góre, potem jeszcze kilka prób było), kilka razy się nawet darłem o te papierosy bo ten lęk był tak silny, i wreszcie nie potrzebnie zrobiłem haje na wieczór (no po huy kura do kury nędzy yebanej mać w huy) i mama mi rzuciła papierosy na morde, jakbym nie zrobił tej haji to by mi nie rzuciła, a jak to by nie zadziałało to trzeba było przyjść do pokoju i pozwolić sobie odebrać papierosy, potem gdy już wyszedłem na klatke zapalić to tuż przed samym zapaleniem mi coś mówiło nie pal i trzeba było wziąść i przynieść tego papierosa mamie. Boże jaki głupi jestem że dałem się temu lękowi zdominować, zamiast się zastanowić co będzie, gdy zapale to nie ja musiałem zapalić ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. A lęk był okropny bałem się że kiedykolwiek w przyszłośći będe chciał mame zabić jak nie zapalę. Boże święty a jak nie paliłem te dni to miałem coś czego kolwiek nigdy nie doświadczyłem podczas rzucania - nie odczuwałem wogóle nałogu, w 0% mnie ciągnęło do nałogu, nie chciało mi się palić, nie kusiłol mnie, nioe ssało mnie, nawet mi nie przychodziły myśli o paleniu i zamiast to wykorzystać i nie dać się temu lękowi wtedy bym wytrzymałe 6 miesięcy bez palenia to nie ja musiałem uledz.
sorry przez przypadek założyłem temat ten post miała być w dziale Nerwica Natręctw - Moja Historia

-- 03 gru 2013, 19:59 --

pale na szczęście po 1 dziennie
Give me more serotonina