Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaś poległem


Lutek

Rekomendowane odpowiedzi

i wszystko się zjebauo pale 2 dzień w niedziele poległem z lękiem ale po 1 papierosie dziennie ale tak jestem wkurfiony na siebie tak mocno jestem wkurfiony na siebie że nie wiem co, nie wybacze sobie tego do końca życia że wczoraj zapaliłem. Babcia i mama mnie powstrzymywały cały dzień przed zapaleniem (w tym sensie że mnie pilnowałym żebym nie wyszedł z domu żebym szedł pod tesco żeby ktoś odstąpił papierosa, ,raz uciekłem ale mnie mama złapała,2raz mi się udało uciec ale wróciłem się z powrotem bo chęć nie palenia wzięła na de mną góre, potem jeszcze kilka prób było), kilka razy się nawet darłem o te papierosy bo ten lęk był tak silny, i wreszcie nie potrzebnie zrobiłem haje na wieczór (no po huy kura do kury nędzy yebanej mać w huy) i mama mi rzuciła papierosy na morde, jakbym nie zrobił tej haji to by mi nie rzuciła, a jak to by nie zadziałało to trzeba było przyjść do pokoju i pozwolić sobie odebrać papierosy, potem gdy już wyszedłem na klatke zapalić to tuż przed samym zapaleniem mi coś mówiło nie pal i trzeba było wziąść i przynieść tego papierosa mamie. Boże jaki głupi jestem że dałem się temu lękowi zdominować, zamiast się zastanowić co będzie, gdy zapale to nie ja musiałem zapalić ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. A lęk był okropny bałem się że kiedykolwiek w przyszłośći będe chciał mame zabić jak nie zapalę. Boże święty a jak nie paliłem te dni to miałem coś czego kolwiek nigdy nie doświadczyłem podczas rzucania - nie odczuwałem wogóle nałogu, w 0% mnie ciągnęło do nałogu, nie chciało mi się palić, nie kusiłol mnie, nioe ssało mnie, nawet mi nie przychodziły myśli o paleniu i zamiast to wykorzystać i nie dać się temu lękowi wtedy bym wytrzymałe 6 miesięcy bez palenia to nie ja musiałem uledz.

sorry przez przypadek założyłem temat ten post miała być w dziale Nerwica Natręctw - Moja Historia

 

-- 03 gru 2013, 19:59 --

 

pale na szczęście po 1 dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×