Mam zasw. od psychiatry a lekarka poz nie chce wypisywac lek

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez adhab 07 lut 2013, 12:58
moj psychiatra wystawil mi specjalne zaswiadczenie lekarskie - opis choroby, co biore itp i czytuje:"swiadczenie wydaje sie na rece badanego celem przedlozenia lekarzaowi POZ, celem ewentualniue prolongaty leczenia farmokologicznego i sa wypisane leki dawkowanie itp. zasw. jest wazne do 10 lipca.

po czym lekarka powiedziala, ze nie bedzie robic za sekretarke lekarza i ostatni raz mi wypisuje.

czy ktos z Panstwa ma info czy to co ona mowi jest legalne ? czy czasem jej obowiazkiem nie jjest przepiosywanie tych lekow cyklicznie ?

przez Babilon 10 lut 2013, 12:44
lekarze sie teraz wszytkiego boją wypisywac, a w ogóle to chyba to zalezy od ich widzimisie, czy ci wypisze lek jesli de facto cie na to nie leczy. Wiadomo,ze lekarz rejonowy przepisuje nieraz leki, po któe musiałabys leciec do specjalisty jesli ma potwierdzenie od niego, ze rzeczywiscie go bierzesz. No moja nie robi problemów.

Sortuj wg