Nerwica a pęcherz

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a pęcherz

przez pczdz 26 lut 2013, 20:43
Witam. Mam takie pytanie - czy któryś z forumowiczów miał następujący problem : parcie na pęcherz na tle nerwicowym. Pierwszy raz spotkałem się z tą przypadłością we wrześniu zeszłego roku . Byłem też u urologa , stwierdził u mnie zapalenie prostaty . Brałem silne antybiotyki, nic nie pomagało . Jednocześnie pogarszał się mój stan psychiczny. W końcu poprosiłem mojego lekarza psychiatre o skierowanie do szpitala. O dziwo , już po 3 dniach pobytu w szpitalu i zaordynowaniu nowych leków (anafranil, perazinum) , znikły całkowicie moje problemy z pęcherzem co automatycznie przełożyło się na lepsze samopoczucie psychiczne . I było dobrze , aż do wczoraj :-(
Mężczyźni kochają się w kobietach, które interesują się nimi. Kobiety wręcz przeciwnie

Nerwica a pęcherz

przez usmiech.gratis 26 lut 2013, 22:52
Twoje problemy mają podłoże lękowe i to pewnie zakorzenione w dzieciństwie...surowy tata? mama? rodzeństwo?...nie truj się lekami idź do dobrego psychoanalityka a nie do słabego urologa ;)

Nerwica a pęcherz

przez fiefiurka202 28 lut 2013, 21:29
pczdz napisał(a):czy któryś z forumowiczów miał następujący problem : parcie na pęcherz na tle nerwicowym.

Tak ja mam bardzo często, gdy jestem w stresie to na okrągło latałabym do toalety :) Niestety to jest właśnie tylko w naszym mózgu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica a pęcherz

przez rixaa 01 mar 2013, 00:42
Ja szczególnie w nocy.. Ciągle mam wrażenie ze chce mi się sikać :\ chodź sikalam np godz przed...
"Ale człowiek ta­ki już jest.Zastępu­je strachem większą część swoich emocji. "
"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują."
P.Coelho

Sortuj wg