Ból brzucha mdłości odruch wymiotny metody

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Ból brzucha mdłości odruch wymiotny metody

przez dziwaczka 22 cze 2010, 13:56
Hej,

Odpukać w niemalowane chyba udaje mi się powoli pozbywać nerwicy.Odstawiłam pramolan. Nie mam już problemów z napadami paniki :D . Normalnie podróżuje środkami komunikacji miejskiej. I ogólnie rzecz biorąc jest dużo lepiej. Wiecie co najbardziej mi pomogło? Terapia?...... NIE Leki?... Nie. Znalazłam swoje miejsce na ziemi, swoją niszę, pasję, coś w czym się sprawdzam. To naprawdę pomaga. Trzeba dogadać się z samym sobą, zrozumieć o co tak naprawdę nam chodzi czego się boimy, o czym marzymy, czego pragniemy. Od razu mówię, że nie jest to łatwe to ciągła walka ze swoimi słabościami, ale pamiętajcie, że walczycie dla najważniejszej osoby na świecie - samego siebie. Jak mogą akceptować nas inni skoro my sami siebie nie akceptujemy? Ktoś kiedyś powiedział, że pokochać siebie to początek romansu na całe życie i muszę wam powiedzieć, że coś w tym jest. Nie miejmy pretensji do siebie o nasze niedoskonałości jeśli jak na razie nie jesteśmy wstanie ich zmienić polubmy siebie razem z nimi.

Kurczę, ale się wymądrzyłam :oops:
Muszę przyznać, że nadal mam jeden problem. Jakaś pozostałość nerwicy chyba, bo przeszłam wszelkie badania i jest ok ( nie są to wrzody ani helicobacter, z którymi miałam już wątpliwą przyjemność się zapoznać) A mianowicie mam bardzo częste bóle brzucha, mdłości i odruch wymiotny. To potwornie utrudnia życie, bo nigdy nie wiem czy zaraz zwymiotuje czy to kolejny fałszywy alarm. Czy przychodzą wam jakieś metody walki z tym? Podobno picie rumianku pomaga?
Mam wrażenie, że jestem na ostatniej prostej na drodze do pokonania nerwicy. Zostały mi do przewalczenie tylko te dziwne sensacje, żołądkowe ( zaznaczam, że w czasie brania leków przeciwlękowych itp nie było żadnej poprawy. Tak jakby nie było związane to z nerwicą...) Pomóżcie proszę....