Nerwica lękowa a wzrok

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica lękowa a wzrok

przez hexon78 10 lut 2010, 19:37
Witam.
Od dwóch lat z małymi przerwami nan otępiały wzrok widze wszystko tak jak działo się to bez mojej obecności do tego dochodzi brak emocji,objawia się to tym że niebawem mam wyjazd w doś ciekawy zakątek świata i zupełnie nic zero odczuć :(
Kiedyś drętwiały mi prawe kończyny robiły się zupelnie blade i zimne obecnie te objawy ustąpiły.
Przeszedłem wszystkich specjaliśtów od Okulisty po neurologo który stwierdził że może to być migrena albo nerwica postawiliśmy na migle i po tabletkach jaki mi przebisał objaw ustąpiły ale po kilu tygodniach nawrót :( Kolejna wizyta u neurologa on twierdzi że te tabletki działały też wyciszającą i należy się udać do Psychiatry.>Oczywiście wizyta zaliczona i djagnoza jest Nerwica Lękowa przepisał mi na noć tritico 2/3 tabletki i na dzień citabax.
Mam do was pytanie czy to może być słuszna iagnoza bo po tych tabletkach czuję się znacznie gżej ,choć już wyczytałem tu i tam że citabax ma dziwne skutji uboczne i na początki może być pogorszenie .

Re: Nerwica lękowa a wzrok

przez wovacuum 10 lut 2010, 21:10
hexon78, witaj :D na pozytywne dzialanie lekow-musisz zaczekac.Poprzeglàdaj forum,jest tu cala masa ludzi z podobnymi objawami do Twoich.pozdrawiam ;)
wovacuum

przez hexon78 10 lut 2010, 21:14
Właśnie intensywnie przeglądam . :evil:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 10 lut 2010, 21:30
hexon78, cierpliwosci..nawet jesli nie znajdziesz , to jestem pewna ,ze ktos z podobnymi dolegliwosciami odezwie siè do Ciebie :smile:
wovacuum

przez Gringo 10 lut 2010, 23:12
to jestem pewna ,ze ktos z podobnymi dolegliwosciami odezwie siè do Ciebie

Jestem, jestem. :)

Od dwóch lat z małymi przerwami nan otępiały wzrok widze wszystko tak jak działo się to bez mojej obecności do tego dochodzi brak emocji,objawia się to tym że niebawem mam wyjazd w doś ciekawy zakątek świata i zupełnie nic zero odczuć

Jesli chodzi o wzrok i nieobecnosc duchem, to mam tak samo - nerwicaaaa, a emocje sa u mnie hmm tak jakby przytlumione, w prawdzie nie odczuwam za duzo stresu, ale jakis pozytywnych wybuchow euforii, czy zwyklego zadowolenia rowniez. To nerwica, niektorzy nie czuja emocji wcale, niektorzy tylko lek, a jeszcze inni doswiadczaja uczuc tylko mocno przytlumionych. Nie umrzesz od tego, ale co z tym zrobic, zeby bylo dobrze, nie wiem.
Gringo

przez hexon78 12 lut 2010, 07:57
Nie wiem czy dam rade się do tego tak przyzwyczaić :( B to strasznie upierdliwe jest, mam nadzieję że choć troche tabletki złagodzą te objawy.

przez isabella_28 13 lut 2010, 16:34
hej!
jesli chodzi o wzrok to jest przy nerwicy normalne.Mialam tez takie epizody w przeiagu 11 lat nericy.Moja znajoma ,a raczej mojej mamy tez ma nerwice lekowa i tez z oczami miala taki sam problem.Lekarz jej tlumaczyl,ze znajduje sie tam jakis osrodek nerwowy itd.Wrazenia byly okropne i podobne do tych jakie towarzysza pierwszym tygodnia brania antydepresantow.Na szczescie juz od kilku lat tego nie mam.
isabella_28

przez hexon78 14 lut 2010, 12:48
Jak narazie po kilku dniach brania leków jest poprawa wzrok bardziej staje się realny a i odczucia świata zewnętrznego bardziej realne :)
Nic tylko sie cieszyć,tylko nie wiem czy to wplyw lekow czy psychologia że coś biorę :)

przez linka 14 lut 2010, 12:50
hexon78, to świetnie, ze pozytywnie reagujesz na leki, czas "wkręcania" się tego typu substancji to 2-4 tygodnie, w tym czasie powinno wszystko się poprawiać - cierpliwości.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez hexon78 14 lut 2010, 13:27
linka tylko że umnie to jest dopiero 5 dni ale ponoć mój organizm zawsze szybko reagował na leki ,przynajmniej w innych choroboach. Oby i tym razem :)

Sortuj wg