Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa a wzrok


hexon78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od dwóch lat z małymi przerwami nan otępiały wzrok widze wszystko tak jak działo się to bez mojej obecności do tego dochodzi brak emocji,objawia się to tym że niebawem mam wyjazd w doś ciekawy zakątek świata i zupełnie nic zero odczuć :(

Kiedyś drętwiały mi prawe kończyny robiły się zupelnie blade i zimne obecnie te objawy ustąpiły.

Przeszedłem wszystkich specjaliśtów od Okulisty po neurologo który stwierdził że może to być migrena albo nerwica postawiliśmy na migle i po tabletkach jaki mi przebisał objaw ustąpiły ale po kilu tygodniach nawrót :( Kolejna wizyta u neurologa on twierdzi że te tabletki działały też wyciszającą i należy się udać do Psychiatry.>Oczywiście wizyta zaliczona i djagnoza jest Nerwica Lękowa przepisał mi na noć tritico 2/3 tabletki i na dzień citabax.

Mam do was pytanie czy to może być słuszna iagnoza bo po tych tabletkach czuję się znacznie gżej ,choć już wyczytałem tu i tam że citabax ma dziwne skutji uboczne i na początki może być pogorszenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jestem pewna ,ze ktos z podobnymi dolegliwosciami odezwie siè do Ciebie

Jestem, jestem. :)

 

Od dwóch lat z małymi przerwami nan otępiały wzrok widze wszystko tak jak działo się to bez mojej obecności do tego dochodzi brak emocji,objawia się to tym że niebawem mam wyjazd w doś ciekawy zakątek świata i zupełnie nic zero odczuć

Jesli chodzi o wzrok i nieobecnosc duchem, to mam tak samo - nerwicaaaa, a emocje sa u mnie hmm tak jakby przytlumione, w prawdzie nie odczuwam za duzo stresu, ale jakis pozytywnych wybuchow euforii, czy zwyklego zadowolenia rowniez. To nerwica, niektorzy nie czuja emocji wcale, niektorzy tylko lek, a jeszcze inni doswiadczaja uczuc tylko mocno przytlumionych. Nie umrzesz od tego, ale co z tym zrobic, zeby bylo dobrze, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!

jesli chodzi o wzrok to jest przy nerwicy normalne.Mialam tez takie epizody w przeiagu 11 lat nericy.Moja znajoma ,a raczej mojej mamy tez ma nerwice lekowa i tez z oczami miala taki sam problem.Lekarz jej tlumaczyl,ze znajduje sie tam jakis osrodek nerwowy itd.Wrazenia byly okropne i podobne do tych jakie towarzysza pierwszym tygodnia brania antydepresantow.Na szczescie juz od kilku lat tego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×