czy lekarz mógł sie pomylić

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

czy lekarz mógł sie pomylić

przez monika03 06 sty 2010, 12:25
czy lekarz psychiatra mół postawic złą diagnozę mógł niezorientowac sie ze mam schizo
monika03

Re: czy lekarz mógł sie pomylić

przez celineczka3 06 sty 2010, 13:24
Kazdy madry i doswiadczony lekarz, zazwyczaj sie orientuje jakie objawy moga wskazywac na ewentualna chorobę lub jej pojawienie sie w przyszlosci. Takze jest naprawde nikle prawdopodobienstwo zeby sie pomylil.
celineczka3

przez Victorek 06 sty 2010, 13:42
monika03, tyle razy już rozmawialiśmy ze sobą :) I to jest prawda, że nikła szansa żeby lekarz pomyliuł isę co do ciebie, nasze objawy są niemalże identyczne, wiadomo każdy inaczej to przezywa, ale tak to względem mnie tez by musiał się pomylić i to nie jeden.
Czemu ciągle wątpisz w diagnozę?? Ni epomoże ci to wyleczyć się z tego koszmaru....:)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 06 sty 2010, 13:45
monika03 napisał(a):czy lekarz psychiatra mół postawic złą diagnozę mógł niezorientowac sie ze mam schizo

Nie wiem czy lekarz mógł się pomylić ale na pewno możesz się mylić ty, myśląc że masz schizo. Osoba ze schizo w ogóle nie przyjmuje tego do wiadomości, uważa że jest normalna a wszyscy wokół zwariowali...
polakita

przez Joaśka 06 sty 2010, 13:55
polakita napisał(a):Nie wiem czy lekarz mógł się pomylić ale na pewno możesz się mylić ty, myśląc że masz schizo. Osoba ze schizo w ogóle nie przyjmuje tego do wiadomości, uważa że jest normalna a wszyscy wokół zwariowali...

No właśnie - osoba chora na schizofrenię jest przekonana o tym, że jest zdrowa, nie czuje swojej odmienności, swoje dziwne zachowania uważa za normalne. W ogóle nie dopuszcza do siebie myśli, że coś z nią nie tak!
Joaśka

przez Donkey 06 sty 2010, 15:05
Monia to może wybierz się do innego lekarza. Do drugiego,trzeciego!

przez magdalenabmw 06 sty 2010, 15:09
Czy mógł sie pomylić ?-na 99% nie. Czy jeśli miała byś schizo to biegała byś po psychiatrach i bała byś sie schizo? -na 100% nie.
Proponuję odwiedzić kilku lekarzy aby sie uspokoic :smile:
magdalenabmw

przez monika03 06 sty 2010, 15:12
dziekuje wszystkim:):)
monika03

przez polakita 06 sty 2010, 15:45
do następnego razu ;)
polakita

przez monika03 22 sty 2010, 15:11
jajuz chyba sfiksowałam ciagle mysle o tej schizo:((
monika03

przez Majster 22 sty 2010, 16:57
A ja mam chyba deja vu.. Czytam chyba z dziesiaty raz o schizie Moni. Mam moze zwidy? Moze to ja juz mam schize? Tak, rzeczywiscie, to moja schiza, nie Moni ;) Kurcze, swiat z tej perspektywy wcale nie wyglada duzo inaczej, poza tym, ze ciagle czytam o schizie, wciska mi sie ona na forum niemal codziennie ;) Natrectwo? Zaindukowane? :?:
Monia - nie masz zadnej schizy, gdybys miala, to poczulabys sie wreszcie calkiem zdrowa i poszlabys z tego forum. Twoja tu obecnosc i Twoje watpliwosci to dowod, ze jeszcze nie tym razem..
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez majstero 22 sty 2010, 19:09
Majster napisał(a): Twoja tu obecność i Twoje wątpliwości to dowód, że jeszcze nie tym razem..

hehehe nie no Majster ty to potrafisz podtrzymać na duchu, ale trochę racji masz :mrgreen:
To co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy. Seneka

Boje się człowieka czerpiącego wiedzę z jednej książki. Tomasz z Akwinu

przez Majster 22 sty 2010, 20:18
majstero napisał(a):
Majster napisał(a): Twoja tu obecność i Twoje wątpliwości to dowód, że jeszcze nie tym razem..

hehehe nie no Majster ty to potrafisz podtrzymać na duchu, ale trochę racji masz :mrgreen:

Zebym tylko nie byl zle zrozumiany - ja rozumiem mechanizmy nerwicy i wiem na czym polega wkrecanie roznych dolegliwosci. Ja nie mam absolutnie nic do Moni ani do Jantarka ani do innych znerwicowanych zawracajacych nonstop glowe tym samym wkreconym problemem (lęki + natrectwo = typowe dla nerwic), ale moglbym:

a. w ogole nic nie napisac, inni tez mogą milczec, a tym samym taki ktos znerwicowany nie otrzyma zadnej odpowiedzi, a w konsekwencji dla niego bedzie to "dowod" na to ze choroba nie jest urojona, tylko calkiem rzeczywista skoro nikt juz nie podwaza "samorobnej diagnozy" i nie znajduje slow otuchy.. Czyli jest do d...

b. napisac po raz kolejny slynne: "nie masz schizy" ... ale nie jest to absolutnie to co monie czy kogos innego pocieszy tylko wzbudzi jakies watpliwosci, ze moze jednak nie... Czyli tez jest do d...

c. taka moja wlasna trzecia droga z humorem szajbnietego (mnie samego, zeby nie bylo) na skroty... Jak na razie nie wiem jak jest, najpewniej tez jest do d... ale przynajmniej z jajem

A swoja droga to nie sadzilem ze na schize bedzie taki popyt... Myslalem, ze latwiej jest sobie wkrecac nowotwory, hiva, wrzody, hemoroidy, daltonizm, migotanie przedsionka, anemie, malarie, tryper, jaskre, alergie na pylki, ryby, karme dla psa itd ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Donkey 22 sty 2010, 20:29
monika03 napisał(a):jajuz chyba sfiksowałam ciagle mysle o tej schizo:((

Monia byłaś u kilku lekarzy, każdy wykluczył schizofrenie..
Jeśli Tobie to pomoże to udaj się do jeszcze jednego !

Sortuj wg