Skocz do zawartości
Nerwica.com

gimnastyka może zaszkodzić


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli pytacie kogokolwiek kto był w sanatorium to zwykle wychwala swoje pobyty.nic bardziej mylnego.na przyjęciu zgłosiłem lekarce że 6 lat temu bolał mnie kręgosłup.jednym z zabiegów przepisanych przez nią była tzw.gimnastyka dyskowa. nie chciałem żadnej gimnastyki i myślałem że skoro się płaci to zabiegi się wybiera samemu.ja myślałem o kąpieli borowinowej lub krioterapii.co się okazało...po pierwszym ćwiczeniu nic spwcjalnie mi nie było i wierzyłem że ta gimnastyka mnie w jakiś sposób jeszcze usprawni.po kilku dalszych dniach tych ćwiczeń rwa kulszowa mi powróciła tak jak miało to miejsce owe 6 lat temu bo kręgosłup czyli poszczeg,ólne dyski zostały ruszone i któryś wpadł mi do kanału kręgowego,czuję mrowienie w obu nogach..czyli już stopy opadają,nie można przewrócić sie na bok,ból promieniuje do stóp,łydek i ud.niewiem czy z tego wyjdę.jeszcze tego mi brakowało.wogóle tu panuje bałagan a lekarza jest bardzo trudno zastać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

często jest tak żeby było lepiej najpierw musi być gorzej?ale ja tu nie piszę o zakwasach czy zmęczeniu po ćwiczeniach bo tak ma każdy jeden i to szybko mija nawet jeśli się codziennie ćwiczy.ja tu piszę o tzw błędzie diagnozy/błędzie medycznym który może skutkować trwałym kalectwem.a na rwę kulszową często konieczny jest zabieg neurochirurgiczny który się bardzo różnie kończy.w warunkach których żyję nie mogę być kaleką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×