Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rererere...


amelia0030

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Nazywam się Amelia i mam 15 lat, mam podejrzenie depresji maskowanej, i w związku z tym mam przepisany lek ketrel... Dużo czytałam w opisach innych na tej stronie o tym leku, i z tego co wynika nie bardzo mi chyba może pomóc... Czy może mi ktoś, kto zażywał ten lek powiedzieć czy on mi pomoże? I czy jest jakikolwiek sens go branie? :( Proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Amelia>!

Nie sądzę, że ktoś może Ci powiedzieć czy ten lek Ci pomoże. To zazwyczaj jest tak - że komuś pomoże a komuś już nie. Wypadałoby poznać więcej szczegółów i faktów.

Przedstaw proszę z czego wynika to, że nie bardzo Ci może ketrel pomóc. Wiem że z opisów i ulotki, ale co konkretnie było tam napisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą inni, wywnioskowałam,że ten lek działa i czuć jakieś zmiany jak bierze się go pierwszy raz. Po drugim razie już człowiek czuje się tak jak się czuł dotychczas i za każdym razem jest już tak samo... Ogólnie mam problem z bezsennością i podejrzenie tej depresji maskowanej, dlatego też mam ten lek przepisany. Jestem w kompletnym dołku bo mam do wyboru to iż będę brała leki i raz na tydzień konsultowała się z psychologiem, bądź jeżeli dobrowolnie nie będę tego wykonywać to będę musiała mieć hospitalizaję. Nie wiem co teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

bierz dziewczyno te leki, tak jak pisza - 2 tygonie to minimum zanim poczujesz sie lepiej.

Jestes mloda ale dasz rade, skup sie na swoim zdrowiu.

Gimnazjum potrafi byc ciezkie - tak mi mowi moj siostrzeniec i ja mu wierze.

Pamietaj tylko aby brac leki tak jak mowi lekarz, jak bedziesz brala nierownomiernie to bedzie efekt zaden.

 

3m sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×