Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa błędna diagnoza lekarza???


Matrosss2

Rekomendowane odpowiedzi

Natręctwa i bezsenność mam od dziecka, ale od półtora roku bardzo się wszystko nasiliło. Byłem u psychiatry jakieś ponad pół roku temu, dostałem lorafen(doraźnie) i parogen potem anafranil. Praktycznie nic to nie pomagało poza lorafenem który pomagał na sen i wyciszał mnie tak ze natręctwa sięzmniejszały oczywiście chwilowo(bo to chwilowy lek) przestałem chodzić do lekarza na jakies 3-4 miesiące. Nieraz chodziłem do internisty po xanax albo lorafen bo nie szło wytrzymać z natręctwami i bezsennością. Byłem miesiąc temu u psychiatry, przepisał mi parogen powiedział że nie może mi pomóc i tyle, parogen się skończył mam skutki odstawienne :(. Dwa dni temu byłem u psychiatry do którego chodziłem baaardzo dawno(z bezsennością,nerwicą) stwierdził że jestem uzależniony od lorafenu xanaxu i tak dalej i też stąd te natręctwa hmmmm tylko że jak kiedyś nie brałem xanaxu i lorafenu bo nawet nie wiedziałem że coś takiego jest(a jak nawet wiedziałem już potem to nawet o tym nie myślałem aby to brać) to miałem dokładnie to samo(natręctwa,bezsenność). Starałem jej się to wytłumaczyć ale ona swoje. Uzależniony nie jestem bo nie czuje chęci wzięcia tych leków ani psychicznej ani fizycznej. Tłumaczyłem jej że jak nie brałem tych leków to było identycznie, swoją droga na pewno wiecie jak to jest nie spać całą noc i jeszcze mieć natręctwa np. wydychanie notorycznie powietrza ustami. Owszem xanax pomagał ale gdy wcześniej go nigdy nie brałem było to samo a więc nie jest to przez te wyciszacze. Babka stwierdziła że jestem uzależniony i powinienem na 3-4 mieś. pójść do szpitala,prawie śmiać mi się chciało,przepisała mi leranium od dużej dawki do coraz mniejszej. Co możecie poradzić w takiej sytuacji? bo męczę się strasznie tymi natręctwami. zmienić lekarza czy co bo sam już nie wiem :(.??????? mam do niej pójść za 3 tygodnie, powiedziała że teraz nie ma mowy o żadnej psychoterapi i zgarneła za 30 minut 150zł. Powiem tak złym lekarzem nie jest to wiem ale to co mówiła to jest bezsens a ja męczę siebie i rodzinę głupimi natręctwami. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×