Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moie objawy i historia


fabian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich zdecydowalem sie umiescic tutaj moia historie w nadziej ze mi cos doradzicie podpowiecie.Otoz z moia dolegliwoscia mecze sie juz 8 lat .Od dziecka bylem zakompleksiona osoba a to na punkcie nosa a to na punkcie uszow wzrostu i tak dalej .Bylem bardzo zywa osoba i zaradna w szkole mi szlo niezle zawsze sobie jakos radzilem i dogadywalem .Wydawalo mi sie ze dla mnie nie ma problemow ze zycie jest lajtowe i ze napewno duzo w nim osiagne.Z tego powodu ze ze bylem osoba niedowartosciowana zawsze chcialem sie kumplowac z osobami pewnymi siebie chcialem sie przez to dowartosciowac i im doruwnac .Bylem osoba wesola ktora kazdy lubil ale tez bardzo latwo sie obrazalem o glupoty i bylem strasznie uparty zawsze racja musiala b yc po moiej stronie taki charakter.Po trudnych przezyciach zyciowych ktore spadly na mnie jak grom z nieba wszytsko w jednej chwili pewnego dnia poczulem sie inaczej .Bylem caly zblokowany nie moglem sie wyluzowac postanowilem odciac sie od znajomych wszyscy zaczeli mi docinac zauwazyli ze nie jestem juz taki jak przedtem ze cos mnie zlamalo.Zaczelem przesiadywac w domu nigdzie nie wychodzilem do moiej glowy zaczely naplywac mysli jak to zylem bezmyslnie ze nie liczylem sie z niczyim zdaniem ze tak naprawde nie mam znajomych tylko wczesniej mi sie tak wydawalo ze nie mam problemow a jak je mialoem to je zlewalem.

Czulem ze jestem ograniczony zblokowany wiedzialem ze cos jest nie tak gdzie moi optymizm gdzie humor i latwosc w nawiazywaniu kontaktow gdzie moi pozorny luz.Po roku czasu przesiedzianym w domu i odcieciu sie od znajomych .Postanowilem wyjechac zagranice z nadzieja ze poznam nowycyh ludzi znajde prace i mi to przejdzie.Byl to bardzo odwazny krok gdyz caly czas meczylo mnie zle samopoczucie obsesyjne mysli zwiazane z moia osoba brak koncentracj oslabienie pamieci prawie nic nie mowilem czulem sie agresywny latwo bylo mnie rozdraznic wszytsko mnie wkurzalo z jednej strony chcialem kogos poznac a z drugiej nie gdyz czulem sie falszywym.Wiec wyjechalem i tak podruzowalem sam z miejsca na miejsce z nikim sie nie dogadujac bedac gburowatym zadziornym i czujac cierpienie codziennie wewnetrzne .Unikalem ludzi balem sie ich spojrzenia iz moga mnie przejzec z nikim nigdy powaznie nie pogadalem gdyz ten uraz z mlodosci tkwil we mnie i mnie blokowal .Postanowilem wrocic do polski gdyz dluzej tak juz nie moglem poszlem do szpitala 3 tygodnie temu po obserwacji postawiono mi diagnoze nerwica natrectw i zaburzenia osobowosci unikajace przepisano mi lekki lek i poradzono przeprowadzenie psychoterapi .Wlasnie jutro jade na pierwsza psychoterapie mam nadzieje ze w koncu sie wyprostuje i ze wroce do spoleczenstwa bez moi obsesji przesadow i stane sie otwarta osoba sam juz nie wiem co o tym myslec jak to mozliwe ze czlowiek moze sie stac taki nie do zycia i tak negatywnie nastawiony hm czekam na wasze opinie i komentarze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w Rzeszowie?

jak długo czekałes?

 

też chodze w Rzeszowie ,tylko na płatną..

 

-- 25 mar 2012, 15:45 --

 

Mi zdiagnozowano,różne typy osobowosci...

ale nie patrze na to pod tym kątem

wiem ,że mam problemy/chce pracowac nad nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×