Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


thelastsecond

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Natalia i mam 15 lat , nie wiem jak się odnaleźć na tym forum. Miło mi, że mogę tu być z wami. Moge powiem wam parę słów o sobie. A więc tak założyłam to konto, ponieważ chciałam z kimś porozmawiać. Mój problem polega na tym , że bardzo się czuję niekochana i zapomniana. Mój tata mieszka setki kilometrów ode mnie , uważam, że mama mnie nie kocha , teraz mnie zostawiła samą na tydzień w domu , wcale nie rozmawiamy jedyne co to kłótnie , że nie ma pieniędzy i oczywiście żebym je załatwiła od ojca, a za tatą bardzo tęsknie. Mam nadwagę w szkole znajomi mnie wyśmiewają, oni zniszczyli mi zycie i cala radosc z niego, także się bardzo cieszę, że są wakacje siedze od 1,5 miesiąca w domu i wychodze tyle co z psem codziennie placze w poduszke, brakuje mi milosci chcialabym miec chociaz chlopaka, ktory by mi troche zastapil pustke w sercu i bardzo sie zle z tym czuje kiedys sie nalogowo cielam teraz przestalam, czesto mysle o samobojstwie .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc 15 lat i spac nie mozesz, stało sie coś ze sie zalogowałś na forum konkretnego cz y cos od dawna cie mecxzy?

Witaj czytaj watki i pisz a samo jakoś pójdzie dalej. Twój nick rzucił mnie sie w oko.

Cześć , postaram się . Ostatnio bardzo mało sypiam. Edytowałam wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesz sie z enie ejsteś sama ja tez źle sypiam odkad pamietam ,juz jak mialam 5 lat malam kłopoty ze snem, ale teraz mi sie pogorszłyo nad wyraz. Przejdź sie przez forum popatrz na watki, na opinie ludzi , na niki kto co pisze jake ma poczucie humoru i bedzie dobrze. Głowka do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesz sie z enie ejsteś sama ja tez źle sypiam odkad pamietam ,juz jak mialam 5 lat malam kłopoty ze snem, ale teraz mi sie pogorszłyo nad wyraz. Przejdź sie przez forum popatrz na watki, na opinie ludzi , na niki kto co pisze jake ma poczucie humoru i bedzie dobrze. Głowka do góry.

Dzięki za radę, bierzesz jakies leki na sen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×