Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wizyta u psychologa ,psychiatry


Gość VasqueS

Rekomendowane odpowiedzi

Twój problem wcale nie jest nietypowy, moga to byc pierwsze objawy nerwicy. Powiedz mi jaka metoda sie posługuje ta Terapeutka? Ja chodze do terapeuty 2x razy w tygodniu. Na nerwice jedynym skutecznym lekarstwem jest terapia. Leki dzialaja tylko na chwile, oraz prawdopodobny jest nawrót.

 

[Dodane po edycji:]

 

Twój problem wcale nie jest nietypowy, moga to byc pierwsze objawy nerwicy. Powiedz mi jaka metoda sie posługuje ta Terapeutka? Ja chodze do terapeuty 2x razy w tygodniu. Na nerwice jedynym skutecznym lekarstwem jest terapia. Leki dzialaja tylko na chwile, oraz prawdopodobny jest nawrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie byłem u psychologa tylko 2 razy ,a powiedziała że pierwsze 4 spotkania będą takie wstępne i dopiero pózniej coś zdecyduje.Przerażają mnie te koszty :( I przecież nie mam gwarancji ze to coś pomoże:(

 

Terapia jest długotrwała, i na pewno jeśli ona jest specjalistką to Ci pomoże.

Czasem to trwa kilka lat, ale jest skuteczne- innej drogi nie ma.

Koszt jest normalny, niektórzy potrafią brać po 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co o tym myśleć. Dziś byłam państwowo u pani psycholog fakt po raz pierwszy. I dość się rozczarowałam ,ponieważ po krótkiej rozmowie a wyglądałam tak( słucham ...coś tam zaczęłam mówić potem sama nie wiedziałam co mam jeszcze mówić i zaczęła sie chwilka przerwy liczyłam na jakieś pytania od pani a zaczęły się dopiero jak powiedziałam ,ze nie wiem co jeszcze mogę dodać) .Pani psycholog stwierdziła ,ze może mnie przyjąć 2 max 5 razy bo NFZ nie zapewnia terapii.Stwierdziła ,że widziałaby tu terapię no ale cóż w mojej miejscowości nie ma więc musiałabym dojeżdżać do pobliskiej ,ba ewentualnie prywatnie [a tu schodek bo kasy brak] . Kurcze i jak ma sie w takiej sytuacji zachować człowiek. A naprostuję ze ta pani chyba jest psychoterapeutką. Odnośnie problemów to mam lęki :zonk: które trochę ograniczają mi życie mimo tego że staram sie walczyć. O tym co mi pani psycholog powiedziała to wiedziałam z książek i forum ,nie chciałam ja zawstydzać Ogólnie pani ma opinię dobrego psychologa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×