Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mam osobowość graniczną ?


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim .

Chciałbym w tym temacie opisać krótko moja historię życia. Więc mam na imię Radek i od roku zmagam się z depresją i nerwica natręctw. Byłem w szpitalu psychiatycznym, gdzie stwierdzili u mnie epizod depresyjny i osobowość o bardzo wysokim poziomie lęku.

Odkąd pamiętam jestem wybuchowy. W ciągu minuty potrafiłem być potulny jak piesek i bezczelny jak jakiś zbir z ulicy. Kocham pomagać ludziom, gdyż wtedy zapominam o swoich problemach. Jestem perfekcjonistom. Wysztko musi być dopięte na ostatni guzik. Mam bardzo niskie poczucie swojej wartości. W przyszłości chciałbym zostać aktorem (chyba jestem świetnym aktorem, gdyż gram całe swoje życie), jednak wydaje mi się że nikt do tej branży mnie nie przyjmnie, z powodu wyglądu, depresji i charakteru. Mam też problem z uczuciami. Bardzo szybko się w kimś zakochuje, jednak kiedy ta osoba zaczyna odwzajemniać mi swoje uczucie, najczęściej ją porzucam, twierdząc, że ta znajomość nie ma sensu. Dlaczego tak robię ? Bo boje się, że prędzej czy później ta osoba zrobiłaby to co ja, więc ja wole zrobić to pierwszy. Kilka razy doszło do zachować autodestrukcyjnych. Pociąłem sobie ręce, macałem węzły chłonne tak mocno, że powstawały krwiaki. 2 razy w życiu wydawało mi się, że nie mam ręki, co doprowadzało mnie do furii i panicznego lęku. Często towarzyszom mi myśli samobójcze, w wyniku których trafiłem do szpitala psychiatrycznego. Kiedy wpadam w faze depresji, która trwa najczęściej kilka dni, potrafię nie odpowiadać na sms żadnych znajomych totalnie ich olewając. Później jednak mam ogromne wyrzuty sumienia.

Powiedzcie mi, proszę. Czy możliwe jest, że mam to zaburzenie osobowości, a pani psycholog tego nie stwierdziła bo nie potrafie być z nią szczery ?

 

[Dodane po edycji:]

 

NIE NAWIDZĘ SIEBIE

Zrobiłem to po raz kolejny. Porzuciłem osobę na której mi zależało.

NIE NAWIDZE SIEBIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "graniczną" tylko jak już "pograniczną".Nie masz jej i nie wiem ile osób musi Ci na to odpowiedzieć,żebyś to zrozumial :bezradny: .

Skoro byles w szpitalu psychiatrycznym,wierz mi -tam są najlepsi diagności,sama bylam w szpitalu i tam zdiagnozowano mi BPD.Skoro ani psycholog,ani klinicyści nie zdiagnoazowali Ci tychże zaburzeń osobowości,to czego oczekujesz od forumowiczów,którzy nie posiadają pełnego wykształcenia specjalistycznego?

Natomiast jest na forum topic:"Hipochondria-jakie choroby sobie przypisywaliście?"-i tam polecalabym sie udać.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere,

 

Normalnie uśmiecham sie jak czytam Twoje posty Haniu :) Natomiast jest na forum topic:"Hipochondria-jakie choroby sobie przypisywaliście?"-i tam polecalabym sie udać.Pozdrawiam.

Mnie też nie raz po głowie nalezałoby klepnąć, alpo po d.pie.

 

Haniu Ty masz dzisiaj chyba dobry humor i lepsze samopoczucie co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere,

 

Normalnie uśmiecham sie jak czytam Twoje posty Haniu :)

 

No właśnie ja też, niektóre Twoje teksty Haniu są powalające, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu, hi hi. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×