Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samobojcom NIE DA sie pomoc


Beznadzieja

Rekomendowane odpowiedzi

Paradoksy- dobre pytanie.

Beznadzieja- mylisz się że nie chcemy pomagać młodym. Wielu z nas jest w wieku 18-25. Np ja mam 20 lat a na nerwicę choruję od dwóch, zachorowałam zaraz po 18stce. Trafiłam tu na forum i wtedy to forum pomogło mi bardziej niż niejeden lekarz- bo nie wiedziałam co sie dzieje, mój świat zwariował. I mylisz sie że nie rozumiemy problemów nastolatków. Przecież sami niedawno nimi byliśmy! Ja byłam nastolatką jeszcze pół roku temu, ale nadeszły urodziny i już nie jestem 'naście' a 'eścia' ....czy to coś zmienia? Nie. Każdy problem traktujemy poważnie ! I nie rozumiem w ogóle dlaczego myślisz że tak nie jest.

 

I zrozum, to, że Tobie sie coś nie podoba nie oznacza że ma to zostać zamknięte. Bo Tobie to nie odpowiada- ale innym może pomóc. Mi też sie nie podoba że Polska wysyła wojska na wojnę, no i co? Zmienię coś? A może komuś te wojska pomogą, pomimo tego że mi one nie pasują?

 

Zastanów sie nad tym. Masz problem i potrzebujesz terapii. Psychologa. I nie takiego za grubą kasę- na NFZ. Jeśli nie masz 18 lat to pogadaj z rodzicami, pójdą z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja, taak wszyscy są źli, nikt mnie nie rozumie, wszyscy chcą mi zrobić na złość......czy Ty nie masz przypadkiem lat 14 - 16 i nie przeżywasz zwykłego klasycznego buntu?

Bo jak czytam twoje wypowiedzi to zupełnie tak samo ja ( i pewnie 99% użytkowników) to przechodziłam....z wiekiem ci przejdzie. Teraz masz czas na bycie naburmuszonym, złym na cały świat młodym człowiekiem. Podrośniesz, przejdzie ci :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Jeśli nie masz 18 lat to pogadaj z rodzicami, pójdą z Tobą.

Ta, jasne rodzice, takie próchno to już w ogóle nic nie zrozumie i nie warto z nimi gadać.....:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja, to, że Tobie nie pomogła jedna lub wiele osób to nie znaczy, że nie pomagają wszyscy, ja mam np. 19 lat nerwicę zdiagnozowano u mnie niedawno, w zasadzie czekam dopiero na potwierdzenie jeszcze przez psychiatre, co ejst raczej przesadzone, osobiscie podejrzewam, ze mam ja juz od kilku lat.

u mnie sytuacja wyglada tak, z eja np. nie moge liczyc na bliskie mi osoby przyjaciol, rodzine to oni nie widza problemu.

na jednej z psychologicznych stron (nie na tej, tu jestem zbyt krotko) znalazlam wielu bliskich mi ludzi, wiec nie za przeproszeniem nie pieprz, ze nic takie strony nie daja. poza tym jak jestes stanowczo nastawiona na NIE do takich stron i ludzi z zaburzeniami, to nigdy nie znajdziesz z nimi tak na prawde bliskiego kontaktu. Jesli bedziesz oglaszala wszem i wobec, ze dla takich ludzi nie ma ratunku, na pewno ich nie zrozumiesz. Ty nie probujesz zrozumiec, Ty OCENIASZ!

 

Aha i jeszcze jedno, samobojstwie to w wiekszosci nie impuls, to jest mysl, ktora powstaje przez tygodnie, miesiace badz lata. Czlowiek sie do tego w pewien sposob przygotowuje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahhaahah no bez kitu :mrgreen: Już chyba zapomniałam jak to jest być zbuntowaną nastolatką... Faktycznie wtedy rodzice to są ostatnie osoby na ziemi do których zwróciłabym się po pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja, o przepraszam bardzo, ja jestem jeszcze dzieciak, bo mam 16 lat, ale nie czuję się tu z powodu wieku ignorowana czy coś. Dziwnie to postrzegasz. Nie podoba Ci się to forum - po co więc tu jesteś? Niektórym pomaga świadomość, że nie są z jakimś problemem sami. Jeśli Ty do tych osób nie należysz, to naprawdę, nikt Cię tu nie trzyma. A w ogóle... Co by Ci to dało, gdyby forum zostało zamknięte? Wg Ciebie jest ono dla dorosłych, tak? Więc niech będzie dla nich, czemu nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, czemu w ogóle z nią dyskutujecie? Przecież jej o to chodzi. Chce przeczytać jak piszecie jaka jest beznadziejna, żeby potem mieć powód do dołowania siebie. Forum jej nie pasuje, bo to oznacza, że jest szansa, że ktoś poczuje się szczęśliwy. Ona jest nieszczęśliwa, więc odmawia prawa do szczęścia innym. Zamknąć forum; wszyscy użytkownicy dostaną doła. Ha! Nareszcie ona będzie szczęśliwa cudzym nieszczęściem! JUHU! :roll:

 

Zamknąć temat, zbanować nick niech ma realny powód do dołka, nie będzie sobie musiała wymyślać pseudopowodów. Ot co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×