Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam wrazenie ze odpływam czy tylko ja tak mam?


Rekomendowane odpowiedzi

Częśto mam wrazenie ze jestem odcięta od innych ze , przeżywam to sama , i nikogo nie ma wokół mnie, po prostu odpływam, czy też tak macie czasem?

Ja czuję się tak samo , nikomu na mnie nie zależy. Ciężko żyć z taką świadomością, że nigdy nie będzie lepiej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak od mniej więcej trzynastego roku życia (teraz mam dwa razy tyle). Zawsze powtarzałam sobie, że najważniejsze to nie nudzić się we własnym towarzystwie i nie uzależniać się od innych ludzi. Nadal tak myślę, ale teraz obserwuję z przerażeniem skutki tego długiego osamotnienia. Kiedy rozmawiam z ludźmi jestem np. zakoczona tym, że oni mnie widzą i jakoś na mnie reagują. W zupełny szok wprawia mnie to, że mogę przekazywać jakieś treści innym umysłom, że mogę jakoś ingerować w sposób widzenia innego człowieka i ten inny człowiek może próbować poznać/zmieniać mój punkt widzenia. Czasami boję się, że nikt inny nie patrzy na świat tak jak ja i że do końca życia będę tak latać jak jakiś pijany meteor po kosmosie :?

To jest naprawdę męczące, kiedy próbujesz coś przekazać innemu człowiekowi, a rzeczywistość rozpływa ci się i myślisz sobie, że ktoś robi z ciebie żarty, bo to są worki kamieni a nie ludzie i nic nie dzieje się na serio, bo to tylko taka gra między tymi workami, której nie rozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×