Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

klaudia19

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Mieszkam z mamą która nadużywaa alkoholu, kłócimy się, ogółem jest trudna sytuacja, ona chodzi pije na meliny ja pilnuje jej córki dla mnie siostry, ogółem choruje na stres pourazowy, mam już dość myślę coraz bardziej o samobojstwie, choć też nie chce do końca tego robić, wina jest kierowana cały czas w moją strone, przepraszam. Co mam robić już jestem na granicy wytrzymałości....
 2. tak chodzę do psychologa, do psychiatry, nie długo będe uczęszczać na psychoterapię poznawczo-behawioralną, tylko że mi nic nie pomaga, moze potrzebuję więcej czasu.
 3. Kilka lat temu jako mała dziewczynka dużo krzywdy mnie spotkało że strony rodziny będę pisała przerwami bo pamiętam tylko urywki. Był to okres przedszkolny, ojczym wyprawił do agencji towarzyskiej mamę, a sióstr nie było że względu na to że również miały dość alkoholowej atmosfery w domu. Więc zostałam z nim sama, pokazał czym jest upokorzenie dla dziecka,. Zaczęło się od tego że siedział na fotelu rozmawiał przez telefon i wyzywał matkę, jednocześnie maturutbując się na moich oczach, wstał i mnie dusił nie rozumiałam o co chodzi. Leżałam z nim w łóżku i łaskotal mnie po ręce i pytał'podoba Co się? " lubisz tak'? Tylko kiwałam głową ze strachu że 'tak' dziecko niezrozumie o co chodzi, uwodził mnie Krzyczałam 'zostaw mnie tato' naprawdę tego nie chciałam, kopalam go w między nogi ale był silniejszy śmierdzial pieczywem i wodą kolońską, i się stało zgwałcił mnie, mdlałam wtrdydochodziło do seksu analnego oralnego, mówił abym brała do buźki, dlawilam się, pisząc to zbiera mi się na wymioty. Kazał mi się umyć i zmywalam przed nim to wszystko stałam naga on się patrzył jakby chciał mnie zjeść, było pełno krwi moczu, i brudu, jego smrodu na moim ciele, mam ogromne obrzydzenie, usłyszał kroki mamy powiedział jej ze dostałam okresu, ale jak to możliwe że kilkuletniq dziewczynka dostała miesiączke? Nie chciałam chodzić do szkoły ojczym kazał dla sióstr ciągną ć mnie siłą do szkoły, siostry ciągnely mnie za ręce i nogi. Ogółem mama i ojczym dużo pili, bili się, latały talerze noże po domu, rzucali się nimi i to narazie na tyle, dziękuję jeśli ktoś przeczyta
 4. Już nie wytrzymuje, nie chcę o tym pamiętać to się wydarzyło kiedyś, czuję się naga, znienawidziłam swoje ciało jestem jak szmatką jakkolwiek to brzmi, nie wiem co mam robić, jestem w kompletnym dołku, co robicie w takich sytuacjach by poczuć się lepiej?
 5. Jeśli sie zle czuje po lekach, które dostałam od psychiatry, mogę je sama odstawić? czy z rozmową z lekarzem?
 6. klaudia19

  Cześć

  lekarze kiedys zdiagnozowali mi schizofrenię, lecz na swojej samoocenie zdarzenia które wydarzyly się w dzieciństwie, wydarzyly sie naprawdę, i teraz jest problem na psychoterapii, mogą mi nie uwierzyć,tylko zrozumieć ze sobie coś uroiłam
 7. Witam, Jestem nowa na forum, i mam jedno pytanie, czy schizofrenia może być mylona z PTSD?
 8. Gdy cos skojarzy mi się z przeszłością, mam wrazenie ze to sie dzieje teraz. i te wszystko wraca, w głowie mam rozsypkę, jakbym się rozpadła na kawałki , czy ktoś też tak ma?
 9. tak zgadzam się, Jako dzieci nie mogliśmy za duzo zrobic. mam diagnoze bordeline z traumami z dzieciństwa, więc podajże ze tak się to ukształtowały cechy niestety. Myślę ze blokowanie emocji jest z tym powiązane.
 10. Tak, mam 19 lat, Obecnie się nie uczę że względu na to że jakiś czas temu zaczęłam uciekać od ludzi, zaczęłam się bać.pojawila się nadzieja ze przejdę przez to co trudne :)
 11. Od rodzinnego lekarza pediatry? przepraszam trochę zdezerientowana jestem jak to było z tobą Lilith?
 12. Lilith po przeczytaniu reakcji na przemoc seksualną, miałam wrażenie jakby to pisalo o mnie, najpierw byłam u psychiatry na nfz, przepisała mi leki, możliwe że skieruje na terapię. A bardzobym chciała o tym opowiedzieć terapeutce.
 13. Jestem pełnoletnia, a wciąż czuje się jak mała dziewczynka , czy to mozebyc PTSD?
 14. Czuje się jak mała dziewczynka czy to może być spowodowane PTSD?
 15. Częśto mam wrazenie ze jestem odcięta od innych ze , przeżywam to sama , i nikogo nie ma wokół mnie, po prostu odpływam, czy też tak macie czasem?
×