Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam wszystkich NOWY NERWUS :p


nerwus1

Rekomendowane odpowiedzi

witam nerwusy :P jestem nowy .

moja krótka historia , od kilku lat mam nerwicę lękową , na początku było tragicznie radziłem jak i radzę sobie z tym sam bez pomocy i środków , gdy się zaczęło lądowałem na SOR pod kroplówką iwelokrotnie , zacząłem dużo czytać na ten temat zagłębiałem się dniami i nocami w tę chorobę docierałem do informacji że wszystko znajduje się w podświadomości i tak zacząłem walczyć ....udało się po kilku miesiącach pomyślałem ...zawsze gdy mam atak zwalczałem go w głowie że to bzdura i wymysł , działa , teraz ataków w samotności nie miewam a jeśli zaczyna się pojawiać eliminuję go natychmiast . mija klika lat teraz pojawia się jak fobia jak już tu na forum czytałem w marketach ...restauracjach itp miejscach publicznych , mam 30 lat jestem przystojnym młodym facetem a zarazem wrakiem człowieka , zmęczonym życiem ...chciał bym wszystko ale nic mi się nie chce .kiedyś wszędzie mnie było pełno , teraz nawet w sobie mam pustki , jakoś tak . jestem z tym sam każdy z mojej rodziny to zlekceważył gdy starałem się opowiedzieć co kolwiek , jak i moi znajomi .

chętnie poznam dziewczyny nerwuski które to rozumieją , w celu koleżeńskim czy przyjacielskim , wydaje mi się że łatwiej jest jak się ma z kim pogadać i ten ktoś cię rozumie .

pozdrawiam wszystkich forumowiczów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×