Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chce iść do psychologa


krystyna.W

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie chce iść do psychologa ale wolałabym na NFZ bo nie mam kasy dzwoniłam dziś do jakieś placowki ale powiedzieli mi że wolny termin jest na sierpień. Hmm mamy prawie czerwiec. To troche długo i to trochę zabawne. Powiedzcie mi ile zapłace za wizyte prywatnie i czy możecie polecić kogoś we Wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolne terminy na NFZ na popołudnia tak wyglądają, możesz ewentualnie dorwać coś wcześniej w godzinach rannych, jeśli ktoś zrezygnuje (mi się tak udało).

Plus - z NFZ najpierw Cię poślą do psychiatry a potem psychiatra Ci wystawi zaświadczenie do psychologa.

Psychiatra prawdopodobnie nie będzie rozwiązywał Twoich problemów, najwyżej przepisze Ci leki.

 

Psycholog to może być koszt 120-150 zł (nie wiem jak Wrocław), zajrzyj do działu Oferty i przejrzyj cały wątek o Wrocławiu: topic-t38583.html

Ludzie najczęściej polecają psychiatrów, ale jeśli chcesz po prostu pogadać, to szukaj psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skierowanie do psychologa wystawi ci też twój lekarz rodzinny. Oczywiście prywatnie idąc do psychologa skierowania nie potrzebujesz. I tak sobie pomyślałam, że jeżeli potrzebujesz (albo przewidujesz, że tak będzie) regularnych wizyt u psychologa, to zapisz się na NFZ do takiego, który ma także praktykę prywatną. Wtedy czekając na swoja kolejkę w NFZ możesz zacząć terapię wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×