Skocz do zawartości
Nerwica.com

NN czy psychoza, schizofrenia, paranoja?


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na wizycie poruszyłam ten temat i stanowczo stwierdziła, że nie jestem żadną paranoiczką i schizofreniczką ani nie mam psychozy.

Mam tylko natrętne myśli o tym które powodują mój lęk i nakręcam się dodatkowo czytając o tym. Mam nawet zalecone jak najmniej forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zwariuje przeczytałam takie zdanie z wikipedii.

Cholera ja mam myśli natrętne i obsesje to znaczy, że mam psychoze? :hide:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychoza

Psychozy dotyczące zaburzeń myślenia

Dotyczą formy albo treści myślenia. Zaburzenia dotyczące formy dzielą się na zaburzenia toku myślenia i zaburzenia struktury myślenia. Nieprawidłowy tok myślenia polega na: spowolnieniu, przyspieszeniu, otamowaniach, natłoku, rozwlekłości, czy słowotoku. Zaburzenia treści myślenia polegają na myślach nadwartościowych, urojeniach, automatyzmach i myślach natrętnych.

Psychiatra mi powiedziała,że nie mogę mieć CHAdu, paranoi, psychozy i schizofrenii ale może to ukryte jest i ja o tym nie wiem a to jest?

No według tej definicji to dla mnie należy się tylko apartament bez klamek :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, Ja też nie raz słyszałam mało przyjazne opinie na swój temat, psycholog potrafiła mnie wręcz wkurzać swoimi stwierdzeniami :evil:

04 czerwca idę do nowego psychologa, na pewno też nie raz mi dokopie...

khaleesi, No pewnie,że nie masz żadnych paranoi ani nic takiego, masz świadomość, nie odrywasz się od rzeczywistości tylko nie potrzebnie się nakręcasz na choroby i już :nono:

 

A mi wątroba odmawia posłuszeństwa przez leki, teraz będzie lekarz musiał mi odrzucić jakieś leki i jestem ciekawa jak ja będę funkcjonować :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×