Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, ale mi dzisiejszy dzień szybko zleciał..

Też tak chcę.

A najlepiej by spełniała się jedna z moich pierwszych myśli jak wstaję "Jakiż to piękny,wiosenno-zimowy dzień,ale mógłby się już k*rwa skończyć"

MalaMi1001, wybaczam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, zamiany/sprzedaż,nazywaj to jak chcesz,jeśli paragrafy tak mówią,to trza przestrzegać.

Mnie to osobiście dupka,co kto robi,dla mojej przyjemności mogą być nawet zjazdy i wspólne wpierdalanie benzo popijanego ruskim bimbrem,ale to na PW między userami D:

Bo jakby komuś co się stało i pałecjanty wyczają w internetach,to nam się będą do dupy dobierać (adminom)

 

MamSwojePoglady, Nawet tego nie mogę mieć własnego :C ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta, kluczowy element ostatnich dni, moda na sukces przy tym wysiadła, dosłownie, a widziałam kilka odcinków (!!!) za dzieciaka u babci.

 

Kestrel, Ty to w ogóle taki mroczny chłopak jesteś. Powiedz jeszcze, że srasz nietoperzami to spokojnie dobierzemy Ci partnerkę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jezu, to możemy sobie porobić z podrobów z twojej dupy jakieś gadżety z bractwa rycerskiego? AWSOME, podaj adres, nacieram

 

Polowanie na jakiegoś fagasa z wroca? Jeszcze lepiej, musimy zatem przygotować akcesoria do obrony i szturmu, Kestrel zacznij już srać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jezu, to możemy sobie porobić z podrobów z twojej dupy jakieś gadżety z bractwa rycerskiego? AWSOME, podaj adres, nacieram

 

Polowanie na jakiegoś fagasa z wroca? Jeszcze lepiej, musimy zatem przygotować akcesoria do obrony i szturmu, Kestrel zacznij już srać

Kutfa umarłam :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, Wadowice->Dankowice->Bielsko->Kęty,moja bytność oscyluje w tych miastach,płonące piekielnym ogniem kible...to już pozostawiam zmysłowi detektywa.

W nocy jest łatwiej,bo powstaje ta brązowo-ognista łuna.

kupmitrumne, jedź tam i go zrejpuj .

D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×