Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Nihil, niedojebany to Ty chyba jestes.

Nie słyszałaś nigdy takiego potocznego wyrażenia, jak "A Ty co dzisiaj taki niedojebany?" ? :P

 

Miałabym prosbe... dojeb się do kogoś innego, co?

A kto powiedział, że ja się do kogokolwiek dojebywuję ? ;) Cieczke masz dzisiaj, czy jak ch*j ? :D

 

Moze jeszcze z niej nie wyszedł

Ja tam się swojego wykształcenia gimnazjalnego wstydzić, nie wstydzę :D Jak w 3 LO wyjebali mnie z budy za nkl'e, tako zakończyłem swego czasu burzliwie zapowiadającą się edukację na latach świetności ;)

 

Tak, taki ze mnie "dziwek bez szkoły" :D;)

 

-- 08 sty 2014, 22:00 --

 

Nihil, tiaa... hymn pedofilów :P

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, slyszalam. Ale jesli chodzi o moj system wartosci to wcale nie jest pozytywne okreslenie... poza tym jak ostatnio zauwazylam ze uwaliles sie nas niesamowicie.

A to czy mam czy nie to juz nie Twoja sprawa.

 

I jeszcze tak na marginesie... cholernie nie lubie jak ktoś obraża i czepia się mojego faceta :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze tak na marginesie... cholernie nie lubie jak ktoś obraża i czepia się mojego faceta :mrgreen:

To kogo mamy bić? Jak coś to chętnie pomogę. Gdzie rozróby, tam i ja. :twisted:

girl_power_meninas.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Davin, Nihil, nie żebym się wpieprzała, ale tak mi przyszło do głowy i pozwole sobie napisać coś :P Napiszcie jakieś opowiadanie o wzajemnych relacjach i może się nim jakieś wydawnictwo zainteresuje. Od jakiegoś czasu jak wchodzę tu to mam wrażenie jak bym miała wieczne Deja vu. Pierdzielicie w kółko o jednym i tym samym. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×