Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

cześć świruski ;)

 

 

Depakiniarz, jak czytałam Twojego posta, to własnym oczom nie wierzyłam.... :shock: Co za pierdolona franca z tej lekarki :evil: Widać, że nie ma zielonego pojęcia w tym temacie. Nie poddawaj się i pisz odwołanie, tak jak Ci radził lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moich drogich Wariatów.

Dziś miałem komisję w sprawie renty dotyczacej umiarkowanego epizodu depresji w przebiegu CHAD oraz borderline. Oczywiście dostałem decyzję odmowną. Każdy kto czytał mojego bloga wie w jakim jestem stanie. lekarka ( oczywiście zwykły lekarz, bez specjalizacji w psychiatrii) orzekła, że nie mam żadnej depresji, że samookaleczenia, tatuaze, oraz to że odnosiłem sukcesy zawodowe naprzemiennie z okresami wielkiego doła nie są wynikiem CHAD ani żadnej innej choroby. - "Nie jest pan niezdolny do pracy"- napisała w oświadczeniu, po 3 minutach wywiadu. Dodatkowo podważyła także fakt, iż dwa pobyty na odziale zamkniętym, jeden na odziale dziennym w okresie od lipca do wrzesnia tego roku oraz teraz kolejny ktory sie szykuje ( lekarka jak zobaczyla moj stan, od razu wypisala mi skierowanie) nie jest zadnym argumentem dla niej, bo gdybym naprawde byl chory, to bym nie szedl na odzial dzienny tylko na zamkniety. Nie pomagaly moje tlumaczenia ze mam matke chora na nowotwor zlosliwy i musze sie nia opiekowac, dlatego tez odzial dzienny wchodzi jedynie w rachube. Podważyła takze zdanie wieloletnich psychiatrow, zarówno tego u ktorego sie lecze ponad 10 lat, jak i nowej lekarz u której lecze sie od grudnia 2013.

Dodatkowo podczas pobytu na odziale dziennym pod kontem CHAD badalo mnie 3 psychiatrów, jedna lekarka która robila specjalizacje w kierunku CHAD, oraz ordynator kliniki oddzialu nerwic, który także jest specjalista w CHADzie. Odbylo sie konsorcjum ( chyba tak to sie nazywa) i wszyscy zgodnie orzekli ze mam "Chorobe afektywna dwubiegunowa- epizod depresji umiarkowany, F31.3 + Borderline.

 

Po komisji poszedlem do lekarza, ktory stanowczo kazal mi napisac odwolanie i byl niezwykle wkur.wiony ze jakas mloda lekarka bez specjalizacji podwazyla jego zdanie.

Polska :pirate:,przyjdź z upierdoloną nogą pod ZUS powiedzą że nic ci nie ma.

Cudowne leczenie by zus.

Porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Ja od roku walcze z ZUSem, oddałam sprawe do Sądu. Mam chory nadgarstek, nie nadaje się do pracy. Jeden z najlepszych chirurgów ortopedów w łódzkim, po zobaczeniu moich badań i badaniu ręki od razu dał mi skierowanie na operacje do WAMu w Łodzi. A Ci pseudo-lekarze biegli z ZUSu stwierdzali na kilku wczesniejszych komisjach, że mam chory nadgarstek, bo jako dziecko grałam w koszykówke w szkole i miałam kilka sportowych kontuzji. A powodem mojego stanu obecnego jest wypadek, który miałam w pracy!! Mnie na komisjach też badali lekarze w ogóle nie związani z ortopedią!! Dopiero drugi biegły sądowy przyznał rację mojemu lekarzowi prowadzącemu, w ten wtorek będzie rozprawa, zobaczymy jaki będzie wyrok Sądu.

 

Konkludując: Ja pier*** czy w tym kraju ktoś zrobi porządek z ZUSem?? Czy Ci pseudo-lekarze przestaną się czuć Bogami???? Myślą, że ich opinia ma uzdrawiającą moc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×