Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry :))))

 

 

hania33, Enii, gosiulek, Megi_, :*** czesc Dziewuszki. Megi raczej nie wolno przerywac leczenia na kilka dni ... bo to tak jakbys teraz zaczynala od nowa .

 

 

PJT, 0010205145.jpgjak sie czujesz?:*********Misiaku

 

 

 

 

 

ech jak sie czuje fatalnie :-| chyba mnie jakis wirus lapie...

 

 

Enii, glowa tez mnie boli juz ktorys dzien ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no jestem przerazona bo wczoraj mialam miec wizyte i wtedy nie miałabym przerwy... Ale jak miałam grype jelitową to lekarka wrecz mi powiedziała ze moge na jeden, dwa dni przerwac branie leków i nic sie nie stanie :bezradny:

 

-- 17 gru 2013, 09:03 --

 

hania33, Aciprex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej płatku :) megi a ja mam tak ze stopami i rękami...czasem plecami...nie wiem jak to określić bo to dziwne uczucie :( wiecie bo ja już wkręta mam...dziś mi lewa dłoń zdrętwiała w nocy tak od nadgarstka,ale nie wiem czy na niej spałam...byłam o krok od paniki,ale miałam tak już wiele razy i rozruszanie pomagało...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, nie denerwuj sie tym ja to mam od sirpnia. Wtedy pojechałam do szpitala bo cała lewa reka mi zdretwiała ( a brałam 4ta anty na cyste i sie przestraszyłam). Później poszło mi na nogi , plecy, brzuch. W pazdzierniku tez po ataku jak pojechałam znów do szpitala to wtedy postawiono mi diagnozę. To sa zaburzenia somatyzacyjne i sa częścią nerwicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×