Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jeśli chcecie pogadać


nazer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.... Jestem tutaj od dzisiaj... bo chyba mam nerwicę lękową.... nikt mnie nie potrafi do końca zrozumieć wiele osób współczuje ale nie rozumieją. Tylko mama, która mi mówiła że w swojej młodości mniej wiecej jak byla w tym wieku co ja teraz też miała napady lęku, bała sie że umrze, wiele wizyt na pogotowiu itp. jej jak sama mówi prosze sie nie smiac, pomogla wizyta u psychiatry, po ktorej jak wyszla stwierdzila ze ta pani psychiatra byla bardziej nawiedzona niz ona sama i z czasem lęki ustąpiły... ta rozmowa z mama dala mi troche otuchy bo wiem ze ona mnie rozumie, ale nie o to chodzi w tym temacie, wiem ze wy tez potraficie zrozumiec i podzielicie sie swoim doswiadczeniem... wiec stad moja propozycja ze kazdy kto by mial ochote pogadac, albo by ktos do niego sie odezwal i pogadal podawal swoj nr. gg,to forum jest super ale sami wiecie ze czasem potrzebujemy rozmowy natychmiast a nie zawsze na posta ktos odpisze odrazu... wiec podawajcie swoje nr gg jesli czujecie potrzebe rozmowy, albo chcecie sie czuc pomocni komus...

Oka ja zaczynam moj gg:************

zachecam was do pisania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie jest zły pomysł.

Jeśli chodzi o moją osobę - mogę pomóc.

Co nie oznacza, że znajdę receptę na życie, na szczęście, na pomyślny koniec choroby. Jednak czasem sama rozmowa pomoże, kilka słów.

 

A więc jeśli ktoś będzie miał ochotę porozmawiać, wyżalić się tu i teraz, proszę piszcie na pw podając swój numer komunikatora, a ja odezwę się na gg. (na tym forum na pewno będę często, a więc śmiało możecie pisać ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyedytowałem nr gg - nie piszcie swoich numerów gg w postach. Potem zdarza się, że użytkownicy chcą usuwać swoje konta przez dane pozostawione w treści postów. Wystarczy pole w profilu - ci, którzy będą chcieli was znaleźć - znajdą ;) Temat usuwam, już takie bywały ale nie mają większego sensu - jeśli chcecie się między sobą kontaktować - piszcie na PW. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×