Skocz do zawartości
Nerwica.com

PYTANIE DO 'WETERANÓW'...


goszka53

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od kwietnia jadę na venlectine i lerivonie, są to moje pierwsze leki w życiu i bardzo mi pomogly, ponieważ wszystkie 'schizy' zniknęly jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wczoraj jednak stało się coś dziwnego- od rana czułam się nieswojo i niepewnie, a wieczorem dostałam ataku paniki (który na szczęscie jakoś stłumiłam, ponieważ mam 3 letnie dziecko, a tesciowie nie wiedzą ze leczę się....)

Jak troszkę się uspokoilam w glowie byla tylko jedna myśl- że mogę zwariować. strach.

I teraz już sama nie wiem , czy może po tych kilku miesiacach moje leki przestały działać, czy może ja się nakręciłam bo ostatnio trochę czytałam o schizofrenii....dzisiaj od rana staram się nie skupiać na chorobie i nie wymyślać, ale nurtuje mnie ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goszka53, Uważam ,że niepotrzebnie się nakręciłaś każdemu się zdarza stąd atak paniki także po prostu staraj się skupiać na pozytywnych sprawach na tym co dobre w twoim życiu pomyśl o tym zdaj sobie sprawę z tego co masz ...często tego nie dostrzegamy i nie doceniami póki nie stracimy .Jestesmy tym o czym myślimy jeżeli chcemy się dobrze czuć powinnismy wybierać mysli które nam sprzyjają uciekać jak najdalej od tego co negatywne.Powodzenia Ci życzę i dużo optymizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×