Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój nowy dzień


Jack3112

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Nie wiem czy dobrze trafiłem ale nie mam już ochoty niczego szukać.

Jest sobota, pochmurno , leżę w łóżku i głowa mi pęka.

Wczoraj rano dowiedziałem się od jedynej osoby której w życiu zaufałem że nie chce ze mną już być. Moja żona po 16 latach stwierdziła że to już jest koniec. Jak to człowiekowi może się nagle zawalić świat. Tysiące myśli krążą po głowie czekając na kolejną rozmowę. Tak naprawdę nie wiem co robić, stawiam plany a i tak wiem co będzie. Niektórzy z nas są naznaczeni , ponosząc porażkę jedną za drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Niektórzy z nas są naznaczeni , ponosząc porażkę jedną za drugą.

To samo wczoraj pisałem w jednym temacie. Po prostu niektórzy są z góry skazani na samotność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack3112, nic się nie dzieje nagle i bez powodu. Nikt nie wstaje rano i nie stwierdza tak po prostu, że odchodzi. Tak samo jak nikt nie jest na nic z góry skazany, w dużej mierze sami kształtujemy swoją rzeczywistość. Straszni z Was fataliści, Panowie.

 

I mówię to ja, osoba, której miesiąc temu zawalił się świat, bo rozpadło mi się coś najważniejszego w życiu. Nie czuję się jeszcze zupełnie dobrze, to oczywiste, ale gdybym myślała, że będę skazana na samotność, mogłabym się od razu położyć i umrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę coś z czego wielu nie zdaje sobie, albo nie chce zdać sobie sprawy. To nie jest kwestia pecha, urodzenia się pod złą gwiazdą, przeznaczenia itp. Wina leży w Tobie przynajmniej częściowo. Kobieta nie odchodzi od tak po prostu. Kobieta odchodzi kiedy nie czuje się bezpieczna, nie czuje więzi i partner nie daje jej tego czego oczekuje w związku. Użalając się nad sobą zamiast poszukać problemu w sobie i kompletnie się "naprawić" na pewno nie polepsza sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×