Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy moje zachowanie jest normalne ?


Gość oohwowlovely

Rekomendowane odpowiedzi

mi zalezy ,zeby jemu tez dobrze bylo, zeby go uszczesliwic. Jakby to ujac.. on ma za soba juz spanie z dziewczyna i zapewne bedzie chcial to ze mna robic, a ja nie jestem na to gotowa.Boje sie, ze wtedy nie bede dla niego wystarczajaca, szybko mu sie znudze, nie zaspokoje go....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest warty mnie

 

poprawna odpowiedź. :)

 

 

ja juz taka jestem, ze nie potrzebnie mysle na przyszlosc, co to bedzie, zamiast cieszyc sie tym co jest.......

 

ja tak samo, nawet mam taką teorię swoją, że to wokół tej skłonności do zamartwiania się narastają zaburzenia, np. nn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ,ze to moje zamartwianie sie, jest objawem nn, po prostu szukam sobie problemu do zamartwiania. Mysli " o Boze jestem morderca" mi przejda, to sie pojawiaja" kurde chyba nie kocham Marcina" i tak w kolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, no nie wiem, ja od dziecka byłem skłonny do zamartwiania się, a nn dopiero z czasem się pojawia.

 

aha Ty pisałaś o sobie, ok. może każdy ma inaczej.

 

faktem jest, że jak to ładnie ujął ktoś, nasze głowy są zdrajcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Może byłem zbyt surowy w ocenie, słabe jest tylko to, że tak się zamartwiasz, rób tak jak czujesz, bądź wobec siebie przede wszystkim szczera i spontaniczna.

Jak Ci na nim zależy to nie musisz nic specjalnego robić by to widział, bo będzie to widoczne w samym sposobie w jaki będziesz do niego mówiła itp. Niekoniecznie w słowach ale w głosie i mowie ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, ale wyluzuj, przecież nie zmuszasz go do niczego.

Dla innych osób na pewno nie jest taki dobry, a w Tobie jest zabujany więc jaki ma być.

Właściwie to jego zachowanie jest tym co wraca do Ciebie od Ciebie poprzez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×