Skocz do zawartości
Nerwica.com

Załamka... Dziewczyna mnie kontroluje albo jestem psychiczny


Zeus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie... Jesteście aktualnie jedynym ratunkiem dla mnie...

 

Zacznę od końcówki mojej walki o dziewczynę, w której się zakochałem... To było w grze Metin2 na jednym z prywatnych serwerów... Byłem potwornie załamany... Dziewczyna, którą kochałem nad życie i walczyłem o Nią wybrała innego. Ku mojemu zdziwieniu poznałem całkiem sympatyczne dwie osoby. Marcina i Wiolę.. Bardzo mi pomogli. Pewnego dnia poprosiłem, by zeswatali mnie z jedną dziewczyną - koleżanką Wioli, Weroniką. No cóż... Udało się. Zacząłem zapominać o Anecie.. Zacząłem pisać z Weroniką... Potem pisaliśmy już Cyberki (jak ktoś nie wie to historyjki erotyczne przez sms bądź sex przez sms), ale Ona chciała więcej i więcej... Trochę mnie to denerwowało... Trochę rzadko do Niej pisałem.... Zaniedbywałem Ją... Zaczęła się awanturować o byle co... Cyberek, cyberek, cyberek... Ciągle cyberki chciała... Potem zaczęła się robić zazdrosna... Czułem, że mną manipuluje... Kontroluje mnie, a Marcin i Wiola najwyraźniej Jej w tym pomagają... Wie praktycznie wszystko co robię, co piszę, gdy jestem w grze z Marcinem i Wiolą, bądź, jeśli rozmawiam z Marcinem na GG... Awanturuje się o byle co... Rzucała mnie już 2 razy - dzisiaj był właśnie ten drugi raz... Czuję się, jakby poddany Jej... Jakby zaczęła mi prać mózg... Najgorsze jest to, że nie mam odwagi wyjść z domu i tak długo chodzić gdzieś i szukać, aż znajdę naprawdę kobietę, która będzie prawdziwym Aniołem... 20 października idę do szkoły na Florystykę i podejrzewam, że będę jedynym chłopakiem w klasie, więc jest okazja... Tylko... Co ja mam aktualnie zrobić? Co mam myśleć? Jestem chory psychicznie i mi się wydaje, że mnie kontrolują we trzech? Czy może tak jest naprawdę i muszę się uwolnić, a cała trójka to tylko Trucizna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie sobie baby na florystyce to bardzo dobry pomysł.

 

 

Mam nadzieję na to, że mam szanse... Jak będę sam to będę mógł zagadać do jakiejś... Tylko teraz, jak poznać, że chłopaka nie ma ;p W sumie nawet gdyby miało być więcej niż 1 facet, to nie wierzę, że żadna laska nie będzie chciała pogadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×