Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomozcie-pedantycznosc.


girls

Rekomendowane odpowiedzi

Mam powazny problem.Raczej od zawsze gdy sprzatam.musi byc wszystko dokladnie poukladane,czy w szafie-czy tez w lodowce.Kilka razy sprawdzam,czy jest to dobrze zrobione.Zajmuje mi to duzo czasu,czasami przez to robia sie mi zaleglosci i wtedy bardzo mnie to denerwuje.Nie moge normalnie zyc,musze cos z tym zrobic.Prosze wiec Was o pomoc.Do kogo mam sie z tym zwrocic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nalezy do natrectw?Mam bardzo powarzny problem.Nie wiem co sie ze mna dzieje,pedantycznosc mam od dawna,ale ostatnio nie moge z nia wytrzymac.Ciagle gdy sprzatam,musi byc to dokladnie zrobione,kilka razy sprawdzam,denerwuje sie,nie moge z tym sobie poradzic.Gdy mi sie nagromadzi zaleglosci,to mnie zamecza.Co mam z tym zrobic?Probowalam juz psychoterpi,ale bez rezultatu.Prosze Was o porade,gdzie szukac pomocy?Nie chce tak zyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam z tym problem.. pedantycznosc mam nieziemska! tylko ze ja do tego uwielbiam sprzatac , ukladac i wogole ale z drugiej strony denerwuje mnie strasznie jesli ktos cos zrobi nie pomojemu lub odlzozy nie tam gdzie trzeba! probowalam tydzien siedziec w balaganie ale nie wytrzymalam i wkoncu znow zaczelam sprzatac i ukladac , nie wiem na pedantycznosc nie ma rady chybatrzeba sie z tym pogodzic bo z jednej strony to wielki plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×