Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę pozbyć się obrazu samobójstwa


Neurotic Guy

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys byłem swiadkiem samobójstwa i od tamtej pory nie potrafie sie wyzbyc tego wspomnienia , fantazjuje na jego temat i mam na jego punkcie obsesje ( tzn wyobrazam sobie n.p ze to ktos z moich bliskich jest na miejscu ofiary itp ).Czesto mam z tego powodu silne doły , cały swiat wydaje sie krecic tylko wokół tego zdarzenia ( n.p w chwili gdy to sie stało swieciło ostro słonce , w okresach gdy nachodzą mnie te stany widok słonca powoduje silny niepokój ) , nie mówiac juz o tym że nachodzą mnie mysli ze tak juz bede miec zawsze.Zdaje sobie sprawe z irracjonalnosci tego całego cholerstwa ale te mysli i tak mnie przesladują.

No i jest jeszcze jedno : nie potrafie pozbyc sie mysli iż nawet gdy o tym nie mysle to i tak siedzi we mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialam 11 lat gdy zostalam bardzo mocno pogryziona przez psa. byl słoneczny czerwcowy, bardzo suchy dzień, w powietrzu zapach chyba piwoni.

od tej pory takie czerwcowe dni wywolują zawsze u mnie wielki niepokoj. tak jakbym czekala, az stanie sie cos zlego......

 

być świadkiem samobojstwa - to zapewne jedno z najbardziej traumatycznych przezyc jakie moze sie zdarzyc czlowiekowi. nic dziwnego, ze nie opuszczaja cie mysli o tym. wybierz sie do psychiatry lub psychologa i opowiedz po prostu o tych myslach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×