Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile tak można żyć ! ? POMOCY


Lukii

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy, mam rocznikowo 16 lat i wiele problemów ! Kilka lat temu oglądałem Egzorcyzmy Emily Rose, to wywołało u mnie coś takiego, ze budziłęm sie w nocy, płakałem, błaem sie zasnąć, kiedyś jak byłem mały, coś mnie zmuszało, żeby mówić rodzicom, ze ich nie kocham, a ;potem mówić żartowałem. To było straszne, Im jetsem starszy tym jest jeszcze gorzej. Jestem gejem, uprawiałem seks z osobą tej samej płci z oczywiście prezerwatywą i od razu po sexie miałem takie myślki, ze mogłem się czymś zarazić .... To jest straszne jak czytałem objawy hiv, aids i innych, ja je w sobie miałem, w końcu ( choć rodzicom nie powiedziałem ) mama zrobiła mi badania krwi ( po 1,5 miuesiąch ) wyniki były świetne, ob miałem 2 , i jak się o tym dowiedziuałm to nic mnie nie bolało, ale w nocy się obudziłem i pomyśłałem , z ejednak moge być chory, od tego sie zaczeło piekło, niec nie mgołem jeść cały czas poytałem się mamy czym mam gorączkę lub powiekszone chłonne, mama mi mówiła, zę nie potem sie pytałem czy mam pla mki n a skórze i czy jestem chory, potem zaczęłęm czytać o innych chorobach, myślałem, ze mam białczkę, czasmi tak mi się dzieje, ze mam uczucie odrealnienia, tak jakby mózg mi przestał chodizć, zaawsze wtedy panikuje, albo mam wrazenie jakby srce mi przestało bić, i tak jest przez z tym sercem kilka sekun d , boje sie też inych ludzi, nowych, nie lbu9ę innych poznawć, i jest tak, ze byłem u fryzjera, ja mam długiew włosy, ona mi teroszkę skróciłą, odrazu zacząłęm płakać, boje się, zę w szkole mnie wyśmieją, a ja nienawidze upokorzenia, już raz tak było, boje sie poniedziałku, ,,, boje sie , już mnie to wszystko meczy, pomocy, keidyś myslałem o samobójstwie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×