Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


LeggMason

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Masakra dziwnie się czuję tu pisząc mam wrażenie ze i tak nikt tego nie przeczyta. Ale jest to dla mnie idealne miejsce bo nie potrafię z nikim porozmawiać face to face o tym co się u mnie tak naprawdę dzieje. A niestety jest co raz gorzej i szybko muszę się ogarnąć bo źle skończę.

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o moich przypadłościach i nałogach, by móc się poukładać.

 

Na razie tak skrótowo to mam 25 lat chyba bardzo duży problem z hazardem internetowym najczęściej ruletka praktycznie cała kase pożera pensje premie. Do tego alkohol, ostatnio często amfetamina nie nałogowo ale często, najlepiej się wtedy gra. Co za tym idzie zaczynam siadać psychicznie, dopada mnie deprecha nie wiem jak ma to nazywać ogólny problem ze swoją tożsamością.

Mam nadzieje że znajdzie się tu ktos kto pomoże mi zdefiniować dlaczego pakuję się w takie bagna. Sam widzę do czego mnie to prowadzi ale sam nie potrafię tego skończyć.

 

No to tyle, wiadomo anonimowo ale nawet lżej trochę jak mogłem to w koncu gdzies napisać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×