Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mój chłopak może być transseksualny?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam to nie jest do końca problem raczej ciekawość i prośba o ocenę sytuacji kogoś z boku. Jestem chłopakiem, mam 23 lata od paru miesięcy jestem w związku z chłopcem w moim wieku. Kocham go i wszystko fajnie się układa. Nie przeszkadza mi to, że on jest bardzo androgyniczny, ba nawet mi się to w nim podoba.

Jednak ciągle mam wrażenie, że on nie do końca jest zadowolony z tego ze jest mężczyzną. Rozmawiałem z nim i przyznał choć nie wprost, że jakby mógł to fajna była by z niego dziewczyna. Mnie to by nie przeszkadzało i mówiłem mu o tym jednak czuje, że to dla niego bardzo trudny temat i po prostu ciężko tak pogadać. Są kwestie społeczne, rodzinne których się nie przeskoczy. Dla mnie tylko ważne aby był szczęśliwy. Dlatego ...

Powiedzcie mi co sądzicie o poniższych przesłankach jego zachowania

 

1) Od wielu lat mówi jakby falsetem, wysokim głosem. Wszyscy myślą, że po prostu nie przeszedł mutacji jednak to nie jest prawda. Od lat robił to celowo i po prostu nauczył się tak mówić. Co zresztą mi wyznał. Ja w pełni to akceptuje i podoba mi się jego głos więc niczego nie chce zmieniać. Zastanawiam się tylko dlaczego blokuje to w sobie. Mówił, że to do niego nie pasuje.

2) Wstydzi się swojego ciała. Nie przede mną ale przed ludźmi. Na basen nie pojdzie bo musiałby się rozebrać. TO prawda jest strasznie chudy i kościsty jednak według mnie stanowczo przesadza i nie ma się co się wstydzić tak pięknej sylwetki ;-) Sam o sobie mówi, że nie jest w 100% facetem a raczej hybrydą.

3) Posiada typowo kobiece zainteresowania kwiaty, ogród, dom, kobieca muzyka, filmy, paczka koleżanek itp. Część z tego jest oczywista, bo wkoncu niektórzy geje tak mają i nie ma co się tu doszukiwać ;) Ubiera się normalnie, jednak na pytanie czy jakbym mu kupił fajne szpilki to by w nich przeszedł się po domu? To mówi, że pewnie. Ostatnio opowiadał mi jak na imprezie z koleżankami trochę pijany pomalował sobie paznokcia i przymierzał sukienki.

 

Też nie mam nic przeciwko temu. Widocznie dlatego ze po pierwsze go kocham no i jestem biseksualny i uważam, że ta jego kobiecość tylko dodaje mu uroku choć nie jest jak to się mówi przegięty. Jemu z kolei podobają się męscy dobrze zbudowani faceci, no ja do tego akurat nie mam zastrzeżeń hahaha :D

 

Oj mam nadzieje, że temat nie jest zbyt kontrowersyjny jak na to forum. Wiedzcie tylko, że to tylko wygląda szokująco. Tworzymy fajną parę i mamy zdrowe relacje. Zastanawiam się tylko jak to jest na prawdę z tym moim chłopakiem .Myślę, że on sam jeszcze nie wie ?

 

A wy co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×