Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie szukać pomocy?


ona.1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Wiem, że w Internecie jest wiele odpowiedzi do mojego pytania, ale chciałabym poznać wasze historię. Gdzie szukaliście pomocy, żeby zwalczyć nerwicę lękową? Udaliście się najpierw do psychologa, czy do lekarza ogólnego? Co powiedzieliście? Mam na myśli to, czy "otworzyliście" się od razu, czy stopniowo. Po wielu latach walki z chorobą, chciałabym się udać do specjalisty. Zaczęły się pojawiać myśli samobójcze i stwierdziłam, że sama już sobie nie poradzę.

Może moje pytania wydają się śmieszne, ale zbyt dużo przeczytałam sprzecznych wiadomości na ten temat w internecie. Chciałabym się dowiedzieć od was jak najwięcej, zanim zadzwonię i zarejestruję się do któregokolwiek z lekarzy.

Prosiłabym was również o podanie ceny waszych wizyt i ceny leczenia.

Naprawdę chciałabym sobie pomóc, ale aby to zrobić potrzebuję wsparcia. Liczę na was!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy to ąz tak wielu sprzeczności nie ma. Pomaga psychoterapia oraz leki. Płace z wizte na terapii 100 zl. Nie wiem po co chcesz iść do lekarza ogólnego. Przeciez taki lekarz nerwicy nie leczy. Moze Ci wypsiac skierowanie co najwyżej. Jak dajesz rade bez leków, to nie bierz. Idź na sama psychoterapie.

Nasilają Ci się objawy bo najwidoczniej coś dzieje się w życiu. Podobno nerwica nie spada z powierza.

 

Nie wiem co ci dziewczyno doradzić. Na samym początku próbowałem paroma terapeutami, każdy coś tam swojego wnóisl, ale w końcu natrafiłem na takiego

który w 4 miesiące naprade znacząco mi pomógl. Ale jak miałem nawrót i z innych powodów niż wcześniej to już nie pomógł. Ale pomgól ktoś inny.

 

Tutaj jest tak, że trzeba próbować i trafić na swojego. Do którego będzie Ci sie chciało przyjeżdżać, a nie się przymuszać.

Z lekami też jest tak, że trzeba dobrać lek odpowiedni do człowieka i moze nie tyle objawów bo one zawsze bedą podobno, co do

przyczyn ktore je wywołują.

 

Pewnie historii ludzie nie bede opisywać bo bylyby to sążniste posty. Zresztą to forum to jedna wielka historia.

Napisz jakie masz objawy, i kiedy występują. To może ktoś bedze mógł do tego nawiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×