Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość VasqueS

ulubione Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

O, Wielkie Kłamstewka w połowie, ale jestem trochę antydzieciowa i ja wiem, to nie jest tylko o tym, że serial na potencjał, ale jakoś nuży mnie takie przeżywanie które dziecko pójdzie na czyje urodziny itp. i inne dzieciowe dramaty :P Właściwie dramaty tych matek związane z ich dziećmi. No nie trafia to do mnie. 

Ostre przedmioty polecasz? Kojarzę, mam na HBO ale nie miałam zamiaru oglądać 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkręciłam się w Orange is the new black. Zostały mi się 3 odcinki ostatniego sezonu. I to już koniec! 😭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.09.2019 o 22:21, Aurora88 napisał:

O, Wielkie Kłamstewka w połowie, ale jestem trochę antydzieciowa i ja wiem, to nie jest tylko o tym, że serial na potencjał, ale jakoś nuży mnie takie przeżywanie które dziecko pójdzie na czyje urodziny itp. i inne dzieciowe dramaty :P Właściwie dramaty tych matek związane z ich dziećmi. No nie trafia to do mnie.

Rozwinie się. Przez początki jak się przebrnie, to później jest ok. Niby pociągnęli dalej historię w drugim sezonie, ale moim zdaniem powinni to zostawić. Historia była zamknięta <no prawie>. Książka była też dobra. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczął się trzeci sezon mojej ukochanej Ani (to ona wisi aktualnie w moim avatarze) ale widzę, że mają być odcinki co tydzień. Jak źle! A miałam nadzieję że sobie obejrzę wszystkie teraz. Całość chyba wyjdzie do świąt, to może w ferie świąteczne obejrzę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem w trakcie oglądania serialu "Niewiarygodne" na neftlixie. Bardzo polecam! ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zaczęłam oglądać The 100. Zapowiada się nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

South Park - najlepszy serial animowany jaki widziałam :D Nie dla każdego. Stanowi świetną satyrę. Wulgarny, dosadny, ale prawdziwy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ostatnim czasie - 07 zgłoś się, Alternatywy 4 ze starszych. Z nowości - Castle rock. Serial o Borewiczu całkiem przyjemnie się oglądało, Alternatywy 4, to inna bajka, ale jak najbardziej również dobrze się oglądało. Aż dziwne, że nigdy wcześniej nie miałam okazji obejrzeć. Co do Castle rock - pierwsza seria nieco nudna, choć mimo wszystko strawna. Druga seria natomiast zdecydowanie lepsza. Więcej dynamiki. Serial całkiem do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie Wataha i Wikingowie , a oczekuję na kolejny sezon Gomorry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie Wikingów, to czekam aż wyjdzie więcej odcinków, żeby obejrzeć je ciągiem. Mam jeszcze Wiedźmina do nadrobienia. Aż jestem ciekawa, jak im to wyszło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Lilith napisał:

Odnośnie Wikingów, to czekam aż wyjdzie więcej odcinków, żeby obejrzeć je ciągiem.

To ile odcinków jesteś w stanie jednym ciągiem obejrzeć ? sezon ? ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mam wolny dzień, to mogę całość. Oczywiście sezon i tak jest podzielony na dwie części, więc spokojnie jedną część na raz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwróceni 

Co ten pacan pierdoli ,to było dobre 

I a mało Malwiny w Pierwsza Miłość,dobry serial Młody Piłsudzki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałam wczoraj Wiedźmina i czuję się....sfrustrowana tym, że trzeba będzie tyle czekać na kolejną serię :D Na taki serial czekałam od dawna. Ogląda się go bardzo dobrze. Jest ciekawie skonstruowany. Naprawdę warto obejrzeć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.12.2019 o 10:27, Lilith napisał:

Obejrzałam wczoraj Wiedźmina i czuję się....sfrustrowana tym, że trzeba będzie tyle czekać na kolejną serię :D Na taki serial czekałam od dawna. Ogląda się go bardzo dobrze. Jest ciekawie skonstruowany. Naprawdę warto obejrzeć. 

Zgadzam się z każdym zdaniem :D Uwielbiam go ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedy przed świętami oblałem testy psychotechniczne to tylko oglądałem seriale i wiedźmin był pierwszy. W jeden dzień oglądnąłem wszystkie odcinki. Teraz mi zajęło tydzień żeby oglądnąć całe 3 sezony Shadowhunters na podstawie dary anioła bo książkę uwielbiam. Dużo tu widzę miłośników Wikingów i to jest zdecydowanie mój ulubiony serial w dziejach ale tylko niestety dopóki Raghnara nie uśmiercono bo teraz to nie to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, dracarys napisał:

Dużo tu widzę miłośników Wikingów i to jest zdecydowanie mój ulubiony serial w dziejach ale tylko niestety dopóki Raghnara nie uśmiercono bo teraz to nie to samo. 

Najciekawiej było z Ragnarem , Flokim i jeszcze te początki kiedy był Athelstan . Sezon 6 już momentami wieje nudą ale ogólnie serial ma w sobie to coś że przyciąga do końca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, jackson napisał:

Najciekawiej było z Ragnarem , Flokim i jeszcze te początki kiedy był Athelstan . Sezon 6 już momentami wieje nudą ale ogólnie serial ma w sobie to coś że przyciąga do końca.

no Athelstan wymiatał szkoda że floki ze zazdrości go zabił. Z drugiej strony Floki to taki psycho-fajny typ i bez niego też nie ten serial. Rolo też dużo zmian i różne ma osobowości a Lagertha to dla mnie bogini 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądał ktoś Sukcesję? Warto to w ogóle zaczynać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam "Spinning Out". Jest świetny! ❤️

Do tego jeszcze wyszedł 3 sezon "Ania, nie Anna".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, utrapienie napisał:

Polecam "Spinning Out". Jest świetny!

Ten serial to magia, totalnie pokochałam ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Dorosłem" wreszcie do obejrzenia Breaking Bad i myślę że to będzie jeden z moich top seriali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio obejrzałam na Netflixie Marianne. Niby miał to być serial-horror, chociaż do horroru to mu daleko. Takie cuś, co pozwala zająć czas. Nic specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.12.2019 o 13:24, Lilith napisał:

Odnośnie Wikingów, to czekam aż wyjdzie więcej odcinków, żeby obejrzeć je ciągiem. Mam jeszcze Wiedźmina do nadrobienia. Aż jestem ciekawa, jak im to wyszło. 

Również mam zamiar obejrzeć ten serial. Przeczytałem już pierwszy tom Wiedźmina:) Drugi mam w szufladzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi