Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się z psiakami na spacer,ale czekam aż się schłodzi.Nie wiem zupełnie co mam robić.Odkąd ni9e palę to nie znoszę czekać bo nie wiem co ze sobą zrobić.Teraz ani kawy ani zapalić.Jak jalubię sobie życie utrudniać. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, smacznej kawy ;)

Ja się napiję Inki z mlekiem sojowym,ale jak wrócę ze spacerku.Teraz jem warzywa na patelnie zabielone mlekiem sojowym,a psiaczki śpią.Potem spacer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpoczywamy po długim i męczącym spacerze.Piję Inkę z mlekiem sojowym i zastanawiam się czy włączyć telewizor co tylko gra a i tak nic nie oglądam bo w sumie nie ma co, czy się napajać odgłosami lata przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerwona_malina, fajny awatar.Pasuję do Ciebie.

Mi wcale nie jest gorąco.W domu mam wysokie drzewa które zachaczają o dach i tworzą chłód latem tylko gorzej jak wichura.Poza tym mam zasłonięte cały dzień zasłony i przeciąg,więc tworzy dodatkowe ochłodzenie.Jest mi przyjemnie,ciepło,wakacyjnie i błogo.Okąd nie palę totak astma mnie nie męczy,,więc jest super pomimo pyłków na dworzu.

 

Sprzątnęłam pokój i czekam za suczkami bbo mi w las uciekły :zonk:

 

-- 19 cze 2013, 16:38 --

 

Sunie wróciły :D

 

Sprawdzam pocztę i będę umowe w sprawie wolontariatu wypełniać nic że mam dowód przeterminowany,w razie czego mam paszport :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×