Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Dysforia, nigdy nie brałeś? Po afobamie nie możesz wsiadać w samochód jechać jeśli dobrze mi wiadomo;). Ja w każdym razie na sytuacje kryzysowe mam Zomiren, przez Afobam też przechodziłam ale to chyba jedno i to samo. Ja po tym leku nie jestem normalna, robię się senna, i zachowuje się jakbym była pijana, tzn. np. rozmawiam z kimś, piszę coś a potem dopiero zdaje sobie sprawę z tego co robiłam, po prostu się nie kontroluje. No chyba że jestem baardzo zestresowana to Zomiren tylko uspokaja i nie mam dodatkowych efektów. A co do dawki, jak nie bierzesz to zacznij najlepiej od 0,25mg, nie ma sensu się katować z góry większą dawką skoro nie wiesz czy taka nie pomoże. Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysforia, Spokojnie, nie zamierzasz tego chyba brać na stałe? Ten lek też wypisują lekarze ogólni - jak ktoś ma taki jednorazowy stres itd - taki xanax pomaga . Nie musisz tego za bardzo z nikim konsultować jeśli będziesz to jeść raz na tydzień ....... dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysforia, jak będziesz brał z głową to się nie uzależnisz. Ja biorę od dwóch lat, i mam czas że czasami kilka dni w tygodniu małe dawki, a ostatnio miałam trzy miesiące przerwy więc uzależniona nie jestem, czasem muszę sięgnąć po dawkę 1,5mg żeby coś dała ale to już naprawdę jak jest źle i wiesz, nie zmuszaj się do brania leku jak nie jesteś przekonany, ale nie odrzucaj go też tylko z tego powodu... no ale na pewno musisz kontrolować żeby nie brać za dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×