Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam w łazience kaloryfera :mrgreen: Mam tylko jeden- w pokoju, a tu jak odkręcę to się sauna zrobi i nie zasnę :-| Cholera, żeby kilka mokrych szmat było takim problemem... Mogłabym je zostawić do rana, ale wtedy rano będę się musiała pakować, a nie będę mieć czasu i siły na to... W mordę jeża, no. Chyba je wywieszę za okno na sznurku :mrgreen::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły patent z tą mikrofalówką, o tym jeszcze nie słyszałam 8):great:

Rozwiesiłam część na kaloryferze (nad nim się niestety nie da bo jest od razu okno), kilka rzeczy owinęłam na rurę w łazience, nagrzałam w domu tak że mam saunę prawie, idę teraz powalczę z mikrofalą i spróbuję ręcznik nią wysuszyć, jak się uda to będzie git :smile:

 

W ogóle to zorientowałam się że nie wydrukowałam z kompa potwierdzenia ostatniej wpłaty na Zus no i muszę zapierniczać teraz na ksero na drugi koniec miasta bo rano nie ogarnę...

Więc muszę wyjść na miasto jeszcze teraz i wstać o świcie... Boże jak mi się nie chce! Fuck.

 

Korba- nie dziękuję, żeby nie zapeszyć, ale kciuki się przydadzą :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byście teraz padły ze śmiechu jak byście mnie zobaczyły :mrgreen:

Latam w samej bieliźnie po domu (bo gorąco), jedną ręką obsługuję mikrofalę, drugą zaczynam obsługiwać suszarkę, w między czasie wieszam resztę rzeczy i jeszcze piszę na forum :mrgreen: heh

 

Ok, zbieram się i muszę jechać na miasto. Nie dziękuję ale trzymajcie kciuki, postaram się przeżyć. Jak wrócę do domu to się odezwę, w szpitalu nie będę mieć neta (nie biorę laptopa bo boję się że mi go zawiną jak pójdę na badania czy coś :? ).

 

-- 07 mar 2011, 23:15 --

 

Korba- co się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×