Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik, to wcześniej też tak miałam jak Ty, teraz mi się to zdarza sporadycznie, staram się jednak wstawać wcześniej

 

Kurcze ja też się staram, ale od czasu brania Solianu jakaś lipa z porannym wstawaniem, normalnie to wstawałam 5.00-7.00, a teraz to 10-11.00. Beznadzieja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, oj Kowal, a ty to ciągle o jednym... ;)

 

-- 05 wrz 2012, 13:43 --

 

A co ja teraz robię? Mobilizuję się do nauki (czyt zastanawiam się co by tu wymyślic do robienia byleby się tylko nie uczyć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, też coś jutro masz? To powodzenia życzę.

No ja w sumie mogłabym sobie porobić parę testów i jeden temat mam jeszcze do przypomnienia, tak na zasadzie spojrzenia, żeby mieć czyste sumienie, a przynajmniej spokojniejsze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam.

I w ogóle mam takie poczucie, że nic w życiu nie osiągnełam, a powinnam.

Czasem tez sie zastanawiam, że skoro teraz sie tak czuję, to jak będzie np po 60? Ale pocieszam się, że i tak mnie wcześniej nerwica wykończy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjadę i Ci dziobek spiłuję szlifierką kątową

czyżbym słyszała groźby karalne?! :twisted:

Nie no, ale serio skoro teraz mnie np napierniczają stway to co będzie jak bede miec 60 lat? w ogole juz chodzić nie bede mogła.

Ale to tylko moje rozkminy takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, tak będę cieszyć się każdym przeżytym dniem i liczyć lata do emerytury, której dostanę marne grosze. Wiem, ze smęcę, ale ostatnio naprawdę zatanawiam się po co to wszystko, jaki w ogóle ma sens życie? No, ale tak to jest jak się na człowieka zwala nagle niewiadomo ile rzeczy... Chyba faktycznie wyjazd za granicę jest dobrym pomysłem, tylko niewiadomo czy tam dostanę jakąś pracę i do tego dochodzi mnóstwo papierów, któe trzeba pozałatwiać, więc chyb aczeka mnie intensywna nauka języka, którego nienawidzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×