Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Vett, było źle już od rana, ale sytuację pogorszył fakt iż moja nauczycielka chemii która powiedziała mi tydzień wcześniej że chemii nie będzie, pojawiła się przed moim domem i stała pół godziny przed nim zamiast zadzwonić dzwonkiem. W dodatku zgnoiła mnie że jej nie otworzyłam (!) a potem lekcja była dość nieprzyjemna, na każdym kroku dawała mi znać jaka to jestem beznadziejna. Super :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, przecież Ty chudziutka jesteś ;)

chciałaś powiedzieć,że byłam bo teraz to na pewno nie jestem.

 

Cały czas zbieram materiały do pracy kontrolnej,tiaaa :roll: będzie arcydzieło tak dużo czasu tej pracy poświęcam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, bo Idle ma skilla w pomaganiu mi z Tofifee! :mrgreen: I co ma znaczyć ta groźna mina, żałujesz mi urodzinowych słodyczy? :(

O właśnie! Doszły mnie jakieś słuchy na temat Twoich urodzin! ;) Przyznasz się nam otwarcie ile lat skończyłaś??? :P

W ogóle nie rozumiem jak to się stało, że nie zostałem nawet zaproszony :twisted:

 

-- 19 mar 2012, 23:56 --

 

Kiya, omnomnom! (ostatni Twój)

Alienated, za późno, zło już się stało w niedzielę w łóżku :mrgreen:

Idle, zaraz! Jakiego rodzaju zło masz na myśli??? :shock::twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, wierz mi, nie chciałbyś tu być :P A słuchy doszły Cię najpierw ode mnie, tylko o tym nie pamiętasz - jak Ci pisałam o swoim grafiku na marzec. :twisted: Ile mam lat też już Ci mówiłam, wtedy było "prawie 24", teraz jest 24. I tak Ty mnie słuchasz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×