Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Esci to kastrat numer 1.

Jako kobieta uwazam, ze wrecz odwrotnie. Witam sie.

Mowie z punktu odczuc seksualnych, osiagniecia zadowolenia seksualnego.

Biore esci rok i 4 mies.

 

Biorę 1,5 roku i też nie narzekam. Bez różnicy, czy na lekach, czy nie. Chyba tylko faceci mają przewalone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie tylko faceci, moje libido też jest po esci gdzieś na poziomie rowu Mariańskiego.

 

Hueheuheue.

 

 

Ale to nic, jakoś na to nie narzekam. Choć w sumie czasem fajnie by się było czymś podniecic. A tak... Spotykam się np z jakimś superprzystojnym gościem, on leci na mnie, a mnie jedynie obchodzi, żeby pogadac albo pograć na xboxie xD xD daaaamn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralem miesiac 5 mg escitalopramu plus 100 mg trazodonu. Efekt: jeszcze gorzej niz bylo, bardzo zle samopoczucie, nudnosci, tragiczny stan psychiczny i fizyczny. Pytanie: czy takie objawy (zwlaszcza nudnosci) to efekt escitalopramu, czy tez dawka niewystarczajaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Zapisuje mi to, co sobie zażyczę, ponieważ menu w depresji/fobii/ZOK jest bardzo ograniczone. Juz wszystko przerobiłem, oprócz egzorcyzmów, śpiączki insulinowej, deprywacji snu i elektrowstrząsów.

 

Wiem, ze 5 mg esci to znikoma dawka, ale nie chcialem brac wiecej, zeby nie przechodzic kastracji chemicznej. Poza tym bralem leki przeciwbolowe z grupy NLPZ, a one w polaczeniu z wysokimi dawkami SSRI moga wywolywac krwawienia z przewodu pokarmowego, dlatego pozostalem przy 5 mg.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Zapisuje mi to, co sobie zażyczę, ponieważ menu w depresji/fobii/ZOK jest bardzo ograniczone. Juz wszystko przerobiłem, oprócz egzorcyzmów, śpiączki insulinowej, deprywacji snu i elektrowstrząsów.

 

Wiem, ze 5 mg esci to znikoma dawka, ale nie chcialem brac wiecej, zeby nie przechodzic kastracji chemicznej. Poza tym bralem leki przeciwbolowe z grupy NLPZ, a one w polaczeniu z wysokimi dawkami SSRI moga wywolywac krwawienia z przewodu pokarmowego, dlatego pozostalem przy 5 mg.

Elektrowstrząsy chyba są mao skuteczne przy ZOK przy depresji raczej pomagają heheh

5 mg to mało skoro 10mg to dawka terapeutyczna. U Ciebie jak działa to placebo :mrgreen:

A tak na marginesie co to za lekarz kukiełka co zapisuje wszystko co mu pacjent wskaże? :shock::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×