Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

totalna obojętność? no chyba tez nie do konca prawidłowa
Z całą pewnością nie jest. I chyba nikt nie chce być do końca obojętnym na wszystko, przecież uczucia, odczucia to spora część naszego człowieczeństwa. Ale głowy za wszystkich uciąć bym sobie nie dała, bo może są tacy, którzy nie chcieliby czuć absolutnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spina to jak z tym kotem napewno, ale reż ciagłe zdenerwowanie nieadekwatne do sytuacji. Tzn. mam się spotkać ze znajomymi a ja się cała trzęse, bo nie wiem jak w tym zdenerwowaniu dam radę wysiedziec, zjeść coś (żołądek scisniety, wszelkie zapachy odrzucają) albo jak ja wytrzymam w tym sklepie skoro tak się czuje itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, czwarty miesiac, a tu chuj zbity. Lękow nie ma, ale o braku depresji mozna zapomniec.

Wlasciwie depresja raczej poszla w depresyjna strone i "niesluszne" mam mysli, w stosunku do swojej przyszlosci ^^;

 

Natomiast lęki i uboki poszly W PIZDU na szczescie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sram na neuroleptyki. Jezeli cos zrobie, to zwieksze dawke paro. Przegadalem to z "Panem Czarodziejem" i niepotrzebny jest mi neuroleptyk tak na dobra sprawe. On mial zadanie tylko wspomagajace paro, a nie lecznicze. Jesli to sie bedzie utrzymywac dalej (depresja), to lecimy z wyzsza dawka paro.

 

Gorsze jest to, ze w dalszym ciagu nie skorzystalem ze skierowania na dzienny oddzial psychiatryczny, bo dalej z chaty nie wychodze, a jak wyjde na dluzej, niz pare chwil, to spierdalam gdzie pieprz rosnie. Nie zale sie oczywiscie, bo to ja sobie z tym musze radzic, a nie wy mi, tylko zdaje relacje ;p

 

-- 29 mar 2014, 16:48 --

 

Natomiast musze powiedziec, ze brak ubokow to od razu weselsze zycie. Kij, ze tam z domu sie boje wyjsc, ale brak ubokow to miazga na plus i strasznie mnie cieszy :D

 

-- 29 mar 2014, 16:49 --

 

Gradrec,

dołóz ten Sulpiryd co miałeś zapisany, bo na samym paro to moze byc niezła udręka

Wracajac do tego. Ten sulpiryd dawno oddalem w aptece :) nie mam go juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lękow nie ma

bo dalej z chaty nie wychodze, a jak wyjde na dluzej, niz pare chwil, to spierdalam gdzie pieprz rosnie.

No to są czy nie ma?

 

-- 29 mar 2014, 17:33 --

 

elmopl79,

narazie jeszcze objawy uboczne, ale biore 20mg i nie mam sennosci co na paro byloby niemozliwe

 

-- 29 mar 2014, 17:36 --

 

Co do Sulpirydu to faktycznie to neuroleptyk, ale w niskich dawkach ma przeciwne dzialanie niz w wyzszych

 

-- 29 mar 2014, 18:13 --

 

elmopl79,

i widzisz jak to jest z lekarzami, nie tolerowałem paro to zamiast od razu zmienić mi lek to było kombinowanie z dokładaniem innych i pewnie dalej by to trwało, dopiero sam zapytałem czy moge zmienić na flou to wtedy łaskawie to zaakceptował ,to jest fachowe podejście, sam to mial zrobić a nie zebym ja płącił 120 zł za kazda wizyte i jeszcze musiał wyszukiwać leki które mi sie wydaje ze bylyby dobre i mu to sugerował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

No,powiem Ci,ze po przejściach początkowych z esci i tulaniem sie od lekarza do lekarza,nie mam juz do nich zaufania.A tymbardziej do psychiatrów.

Mnie doktorek na dziennym chcial dać paro bez rozmowy ze mna,tylko po wywiadzie przepracowanym z pielęgniarka.A ja nie za bardzo chcialam paro,chcialam cos bardziej aktywizujacego....a zarazem cos,co po odstawieniu pozwoli mi na jakis czas funkcjonować bez lekow,bo w przypadku paro,bardzo szybko wszystko wrócili w niedlugim czasie.Fakt,bylo to lżejsze,no ale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :). Ja muszę przyznać, że czuje się prawie normalnie. Nie mam już telepawki, jem normalnie, śpie normalnie. Czuje trochę taki niepokój czasem, ale to ogólnie bez porównania z tym co było chociaż tydzień temu. Jestem w szoku jak duża jest to różnica. Mam nadzieję, że dalej też będzie lepiej i terapia też pomoże i w końcu pozbędę się tej cholery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Inez, super, nareszcie działa. Ja dziś tez bez sraczki. Jednak jak nie muszę do pracy, jest lepiej. :D mimo wszystko nie mogę pozbyć sie większej lub mniejszej spine. Tez tak masz, ze czujesz ja cały czas? Jak sobie z tym radzisz? Pozdrawiam cieplo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Inez, super, nareszcie działa. Ja dziś tez bez sraczki. Jednak jak nie muszę do pracy, jest lepiej. :D mimo wszystko nie mogę pozbyć sie większej lub mniejszej spine. Tez tak masz, ze czujesz ja cały czas? Jak sobie z tym radzisz? Pozdrawiam cieplo

 

Na spine to dobrze bzykanko działa. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×