Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

lunatic,

 

witaj, wjechałem autem w rów i miałem dachowanie - wypadłem z auta (na szczęście) i połamałem dwa żebra i mały wstrząs mózgu - poza tym zbieram sie do kupy - dopiero teraz wszystko mnie zaczyna boleć, jestem obity jak grucha... szczęści w nieszczęściu , że miałem niezapięte pasdy i wypadłem z auta bo inaczej byłby już klops...

 

Esci biore dalej - myślę że jest stabilizacja , nie mam już dołów - choc ostatnio trauma wypadkowa - ale myślę że sie rozkręciło nieco więc teraz tylko pozostaje korzystać - muszę wrócić najpierw do kondycji fizycznej jako takiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gradrec,

Niedawno przeszly objawy odstawienne i na obecna chwile jest lepiej niz ostatnie kilka lat na lekach,energia w normie,pewna slabosc emocjonalna ktorej najbardziej sie balem tez narazie nie daje znac o sobie,napadow paniki oczywiscie tez nie ma,zaczyna wracac normalny sen,wiec na chwile obecna pod kazdym wzgledem jest lepiej,teraz pytanie na ile to bedzie trwale

 

-- 17 lut 2014, 15:35 --

 

Jak sie utrzyma do lata to jade na wycieczke do Gdyni,uwielbiam tamte okolice,a w poprzednie wakacje nie mialem sily ani ochoty na zadne wyjazdy

 

-- 17 lut 2014, 15:44 --

 

Wydawalo mi sie ze bez dziewczyny mic nie ma sensu,a tym bardziej wyjazdy do miejsc gdzie bylismy razem bo na sama mysl o tym wpadalem w dol,teraz w koncu po tylu latach odzyskuje kontrole nad wszystkim,lacznie z tym ze nie jest mi juz niezbedna do zycia,udalo mi sie w koncu pozbyc uzaleznienia od niej,a do 3 tygodni powinno nastapic zamkniecie calej mojej chorej przeszlosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej ja właśnie czekam na wizytę kontrolną...ludzi tu...jak mrówków:-) mam jakies, jakby to nazwać nie nerwy a podeksytowanie...zdam relacje wieczorem jak dojade do domu:-) lunatic super że u ciebie dobrze:-) a te odstawienne sprawy to takie same jak przy poczatkowym braniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U ie czątwo bylo tak ze nie mogłam jesc nie czułam ze mi się chce...i nie dałam rady przełknąć chudłm, blaada, sińce pod oczmi, potem to mineło, teraz jem bez opamietania..wydaje mi się ze bezpośredniego zwiaaazku z lekami nie ma, a nerica do anemi a i owszem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może powinnaś sie wiecej ruszać:-) ja też zawsze blada niepewna bez sił wiecznie zimne dłonie i stopy,a zaczełam jezdzić rowerem i cwiczę pilates, jogę i teraz każdy sie dziwi że chodze w krotkim rękawku.Brak ziych stóp i rak:-) i czuje sie silniejsza iate siłe, wiecej energii i brak skurczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora ja co drugą noc pracuje jestem na nogach 9 h więc ruchu mam dosyc, a nogi i ręce zawsze mam zimne wystarczy ze posiedzę chwile moze mam słabe krązenie, bo cisnienie mam niskie chociaż mąz często mi go podnosi

I ja w swojej pracy ciagle na nogach...ale to inny ruch polecam jogę, a z cisnieniemteż mam niskie 100/68 puls max65 ale musze przyznac że po elicea ciśnienie wzorowe 120/ 75 i puls 75 :-) jak nigdy:-) uwierz mi że rower4km dziennie pilates lub joga 30 min i spacer 30 min dzienie i krążenie jak ta lala:-) umnie się sprawdziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze spróbuje na wiosnę chociaż mieszkam przez ulice koło parku,lasu to powinnam chodzic i się dotleniac ale cholerka się nie chce

A o toz i to...nie chce sie...ja cwicze juz dwa miesiace, a byly chwile że tak mi sie nie chciało zwłacza że na poczatku nie bylo widac efektów, a zakwasy niesamowite...Krista dzisiaj juz czuć wiosnę:-)

 

-- 17 lut 2014, 19:08 --

 

Cześć wszystkim:)

Tojaaa, jestem, czytam, zaglądam - choć przyznaję już nie tak często jak kiedyś...

Faktycznie od kilku dni czuję się jeszcze lepiej niż wcześniej, więc śmiem twierdzić, że esci jest potwornie wolno działającym lekiem i poprawa następuje malutkimi kroczkami....

 

Co jeszcze - esci jak dla mnie bywa podstępne i bardzo niestabilne...

Tojaaa - narzekałaś kilka postów wcześniej na niestabilność... faktycznie, potwierdzam, musi chyba upłynąć magiczne trzy miesiące by samopoczucie na esci było w pełni stabilne... wcześniej też zaliczałam lekkie sinusoidy samopoczucia... ostatni tydzień był jednak znakomity:) Poczułam się wreszcie tak zupełnie normalnie:) tak nawet na 100%

 

mimo wszystko miewam obawy o stabilność leku, ale widzę, że z tygodnia na tydzień jest jednak lepiej i stabilizacja jest większa:)

 

A doktorzy powinni zweryfikować tezę, że esci jest szybko działającym lekiem... co prawda pierwsze sygnały

poprawy sa i może dość wcześniej ale na stabilizacją w większości przypadków trzeba jednak odczekać 2-3 miesiące....

 

Ale supervwiadomość:-) to prawda z tym samopoczuciem-bardziej gorsze niz lepsze-zwłaszc na poczatku...ale malutkimi kroczkami do przodu:-) Katarzynka odzywaj się bo rewelacyjnie czyta sie takie posty:-) pozdrawiam i zycze najlepego:-:-)

 

-- 17 lut 2014, 19:11 --

 

witajcie po przerwie....

 

nie było mnie troche - miałem wypadek samochodowy - ale wszystko juz ok - wróciłem z dalekiej podróży i na razie się zbieram do kupy - a co u Was - wszyscy są czy ktoś już cudownie ozdrowiał???

Ja jestem tu od niedawna ale dało się zauwazyc ze ,starzy , forumowicze już doli do siebie, coraz rzadziej sie Was czyta:-(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×