Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, gdy napisales "skoro tak bardoz chcesz" czy cos takiego.

 

Smieszne, bo w sumie mialem Cie za zadufanego w sobie goscia z ogromnym patykiem w dupie, a tu sie okazalo, ze masz zarowno poczucie humoru, jak i ogromny dystans do siebie. Ciesze sie i zwracam honor, a przy okazji szczesliwy jestem, ze Ci sie poprawil humor. Oby sie to utrzymalo i zeby nie bylo zjazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Musisz zabawić sie w dj i mixowac na okraglo,bo i poczucie humoru wraca,a nie ten kolek w d....:)

Nie moglam sie powstrzymac od napisania...

Nie ucieklam dlatego,ze sie sprxeczaliscie,po prostu jutro trzeba wczesnie wstać,a ja mam z tym okropne problemy...

Spokojnej nocy.Pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, takiej opcji to nie ma, wydaje mi sie. Niby sie budze o absurdalnej godzinie, ale potem jestem aktywny 15-20 godzin pod rzad ;-) A potem sobie spie ze 2-4 godzinki z nowu wstaje. Ostatnio byl przelom, bo mnie zmoglo kolo 3 i sie budze kolo 15-17 i tak jakos wstaje kolo 17-19. Ale na prawde, wczesniej bylo tak, ze szedlem spac o 7 rano i potrafilem sie obudzic o 9 i nie wstawac z lozka do 15 -.-

 

-- 23 sty 2014, 02:20 --

 

Dzisiaj pewnie szybko spac nie pojde, bo mam mase energii i przy okazji mase roboty. Obstawiam, ze wczesniej, niz 6 rano nie pojde spac. Zobaczymy zreszta. Moge nie byc aktywny na forum w miedzy czasie, bo jak wspomnialem mam co robic i moze mnie to zaabsorbowac, aczkolwiek gdy bede mial pustke w glowie wpadne tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazaj ! Wlasnie w taki sam sposob sprawilam sobie wiele problemow zdrowotnych bo spalam kiedy na dworze bylo swiatlo dzienne a bylam aktywna porå nocnå.

Taka zmiana dobowa nie wrozy dobrze. Co prawda chodze spac okolo 3 w nocy ale wstaje o 10 rano wiec jeszcze 5-6 godzin swiatla slonecznego zalapie.

Pomysl o swoim zdrowiu Gradrec i zacznij podziwiac piekno przyrody i zycia w swietle slonecznym a nie przy ksiezycu i gwiazdach ;) no chyba, ze chcesz je zliczyc ale to Ci zajmie pare lat swietlnych.

 

-- 23 sty 2014, 03:50 --

 

Na mnie juz czas :papa:

Pakuje sie do lozeczka .

DOBRANOC syckim i do uslyszenia po poludniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×