Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

elmopl79,

heh w tym problem ze jestem w trakcie zmiany leku i zawsze mam wtedy lepszy nastrój, jakaś dziwna zależność ze poprawa się pojawia zawsze jak mi skacze poziom leku w organiźmie, w dodatku jeszcze na innym wątku mnie tak rozweselili ze malo co nie padłem ze smiechu, tak sie wszystko złożyło w całosć, jutro pewnie będzie już inaczaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gradrec,

przyznaj się, co na mnie napisałeś do Moderatora? :evil:

Nie rozmawialem nigdy z zadnym moderatorem tego forum. To znaczy "prywatnie". Jedyna rozmowa, jaka mialem to z Dark Passengerem i do niej masz pelny wglad w tym topicu. Jak ktos sie na Ciebie naskarzyl, to nie bylem to ja.

A o co sie przyczepili, jesli juz zaczales temat i wolno spytac? :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Hola,hola...nie tak szybko:)nie wywiniesz sie tak latwo:)wszystko zostali zapisane:)))

 

Nova

Ja zadowolę sie nawet pluszowym misiem:) I wybieram....wybieram...to największe!!!!

Ha,ha,ha...mysleluscie,ze wybiorę to najmniejsze,nie?

Duże jest piękne....:)

 

I tu pewnie pojawia sie skojarzenia....:)hm.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Spadaj. Bylo wulgarniej, sorry.

 

W kazdym razie, na lamach forum sie przysapales do mnie, ze Cie pod*ebalem u moderatora o cos. Mozesz grzecznie teraz przeprosic za publicznie urazenie mnie, a i fajnie by bylo jakby jakis moderator potwierdzil, ze to nie ja. Chociaz w sumie nie wiem ile osob na powaznie wzielo to, co tutaj piszesz. Mogles napisac prywatna wiadomosc zamiast ponizania mnie. Nie wiem co miales na celu ale dzieki w kazdym razie za podniesienie cisnienia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×