Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
betty_boo

alternatywne święta

Rekomendowane odpowiedzi

jakie macie pomysłu na święta niezwiązane z obchodami religijnymi oraz przebywaniem z ludzmi, z którymi zle sie czujecie i nie chcecie byc na siłew trakcie świąt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz na mysli rodzine? Troche trudny temat, ja tez najchetniej swieta spedzalbym rowniez samotnie, z jedną, góra dwiema bliskimi osobami. Mysle, ze alternatywa moze byc towarzystwo podobnych outseiderow, tylko jak ich znalezc? Przewaznie sie izoluja, moze jakis wątek i zapisy dla chetnych? Moze jakis zlot wirtualnych znajomych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha bardzo dobry pomysł:)

[Dodane po edycji:]

tak, mam na myśli rodzinę, nie swoją jednak a męża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To powiedzcie, że jedziecie z mężem na wczasy albo, że macie świńską grypę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój alternatywny pomysł na tegoroczne święta to oznajmić wszem wobec, że jestem już tym wszystkim (czytaj: nic nie wnoszącymi kontaktami z ludźmi) przemęczony i potrzebuję odrobiny spokoju i czasu dla samego siebie. Usiądę więc pewnie przed komputerem ze szklaneczką czegoś mocniejszego a w późnych godzinach wieczornych prawdopodobnie i tak odezwie się ktoś ze znajomych proponując wspólną imprezkę, pozbawioną jednak tych wszystkich tak typowych dla tego dnia ceregieli :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ja się jakoś bólem brzucha wykręce

święta są mi potrzebne tylko do spania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie wyjezdzamy, ale podejrzewam że ta decyzja moze zostać niezaakceptowana...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To nie zastanawiajcie się nad tym co inni pomyślą, tylko zajmijcie się sobą i swoim odpoczynkiem 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

betty_boo, pakuj walizki ,bierz faceta i jedz!!nie przejmuj siè rodzinà mèza.Jak masz okazjè wyrwac siè z tego zaklètego krègu to wykorzystaj to ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziewczyny dzięki za wsparcie.

i tak zostanę uznana za wichrzyciela i intrygantkę, ale zawsze tak jest kiedy walczę o swoje prawa.

tylko troche mi szkoda bo tym samym nie bede na wigilie z moją mama...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi