Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F


mała defetystka

Rekomendowane odpowiedzi

chiha -dziękuje za odpowiedz w piątek 13 będę dzwoniła aby przyspieszyć termin pierwszej wizyty może mi się uda naprawdę zależy mi aby dostać się na 7F bo moje zaburzenia mnie przerastają utrudniają mi moje życie bardzo bym chciała zacząć wreszcie racjonalnie myśleć mam nadzieje ,że pobyt w 7F mi pomoże zrozumieć co jest we mnie złego .

 

Noooo, licz sie z tym, ze po trzeciej rozmowie rozmowie kwalifikacyjnej Cie po prostu odrzuca ja niepotrzebna szmate do podlogi. Wysluchali wszystkiego co mam do powiedzenia (a mialem bardzo duzo), po czym stwierdzili "za mala motywacja do leczenia". Stracilem kupe czasu i pieniedzy jezdzac z drugiego konca Polski do Krakowa. Potem przyslali mi do domu jakas kompletnie bzdurna, wyssana z palca diagnoze, mimo ze WIDZIELI moje wypisy ze szpitali i kilkuletnia histore leczenia. Powiedzieli, ze moge sie zglosic za pol roku. Olalem to kompletnie. Wole isc do psychiatryka gdzie beda mnie leczyc na to na co potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah podziel się jakimiś szczegółami.

Jak to po trzeciej odrzucili - przecież jak odrzucają to na 4tej :smile:

 

Piszesz "Potem przyslali mi do domu jakas kompletnie bzdurna, wyssana z palca diagnoze, mimo ze WIDZIELI moje wypisy ze szpitali i kilkuletnia histore leczenia. Powiedzieli, ze moge sie zglosic za pol roku"

 

I jak diagnoza całkowicie inna jak dotychczasowa - coś trudno mi w to uwierzyć.

Jaką argumentację przytoczyli podczas ostatniej Twojej konsultacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah -Może mi akurat uda się bez problemu dostać na 7 F to wszystko się okaże każdy przecież jest inny i ma inna osobowość jutro mam dzwonić aby przyspieszyć termin pierwszej wizyty :D Chciałabym przyspieszyć ponieważ czuje , że niedługo się wykończę przez moje zaburzenia one doprowadzają mnie do szału .W ogóle zaczełam czytać książkę pt " Uratuj Mnie " a autor Rachel Reiland, książka opowiada o losach kobiety która miała zaburzenia osobowości i borykała się z trudnościami życiowymi ale dzięki wspaniałemu terapeucie pokonała chorobę .Naprawdę bardzo piękna i wciągająca książka polecam ,Chciałam Was jeszcze zapytać czy ktoś z Was ma problem z autoagresją ? Bo ja niestety mam jestem w pewnym sensie od tego uzależniona jak coś nie idzie po mojej myśli to od razu sięgam po żyletkę choć zdaję sobie sprawę ,że robię bardzo źle ,że krzywdzę samą siebie ale ja po prostu nie potrafię inaczej odreagowywać złości w stosunku do siebie samej wiem ,że to naprawdę głupie i boje się jednego że przez to mogę się nie dostać na 7 F :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dziś dzwoniłam na odział w sprawie przyspieszenia terminu pierwszej konsultacji i się udało mam jechać na konsultację 16 stycznia tego roku na godzinę 12;00 strasznie się boje ,że nie uda mi się tam dostać zapewne nie zasnę z nerwów :( Bardzo bym chciała dostać się na 7F i w końcu ostro zabrać się za leczenie swoich zaburzeń chciałabym w końcu normalnie zacząć żyć a nie tkwić w tym bagnie które powoli mnie przerasta .Jak będę miała szczęście i mnie przyjmą będę szczęśliwa postaram się również o pobyt diagnostyczny ponieważ mam daleko do Krakowa i za bardzo mnie nie stać na dojazdy na te 4 pierwsze konsultację .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi dwa lata temu tam dali diagnozę BPD też a teraz zmienili. Swoją drogą na oddział 7F trafia większość ludzi ze zdiagnozowanym BPD bo polscy lekarze psychiatrzy wszystkim dają taką diagnozę, nawet nie wiedząc, że są też inne typy osobowości i nie umiejąc ich rozpoznawać. Z 7F mało kto wychodzi z diagnozą BPD. Dwa lata temu byłam unikatem :)

Nie wrócę tam gdyż nienawidzę tego głupiego oddziału, ludzie działają mi tam na nerwy tak, że mam ochotę im napluć w twarz więc wolałam wyjść i mieć spokój.

 

-- 14 sty 2012, 21:53 --

 

No, studia sobie musisz odpuścić na czas trwania terapii. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz im mówić, że jesteś świadoma tego, że źle reagujesz i Twoje przeżywanie świata jest zaburzone ale jesteś gotowa dać z siebie bardzo dużo by to zmienić, że chcesz wziąć za siebie odpowiedzialność. Nie mów im absolutnie że chcesz skończyć terazpię wcześniej bo od razu Cię wywalą na zbity pysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest oddział zamknięty. W każdej chwili w sumie możesz wyjść z oddziału na przystanek z którego można jechać na Kraków itp ale to grozi wywaleniem z oddziału. Tylko na noc jest zamykany budynek

 

Możesz mieć paski, żyletki, nóż, widelec... ojj wszystko w granicach rozsądku oprócz leków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karmacoma ! Ja właśnie w poniedziałek wybieram się na pierwszą konsultację na odział 7F strasznie się boje ,że mnie nie przyjmą najbardziej boje się pani oddziałowej ,że mnie odrzuci a mnie bardzo zależy na terapii chciałabym w końcu wyzdrowieć i zmienić swój sposób myślenia i wierze w to ,że dzięki terapii na 7F uda mi się pokonać swoje zaburzenia ja mam zdiagnozowane BPD :( Bardzo jest mi ciężko z tym żyć .Chciałabym dać sobie w końcu pomóc a skoro trafia się okazja ,że jest w Polsce taki oddział leczenia zaburzeń osobowości 7F to czemu mam nie skorzystać jak to powiadają " Tonący Brzytwy się chwyta !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×